Daily Archives: 03/04/2019Informatīvie materiāli par 25. maija Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Eiropas Parlaments pieņem ES likumus, kas ietekmē 80% Latvijas likumu, līdz ar to dzīvi ikvienam pašvaldības iedzīvotājam. Tādēļ, gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām šī gada 25. maijā, aicinām iepazīties ar dažādiem informatīvajiem materiāliem!

Mājražotājiem un amatniekiem iespēja tirgoties Salas novada svētkos

Download PDF

25. maijā Salas novadā notiks ikgadējie Salas novada svētki, kuru neatņemama sastāvdaļa ir mājražotāju un amatnieku tirgus! Mūsu praksē ir pierādījies, ka vislielākie gardumi un skaistākās pašu darinātās lietas nav tālu jāmeklē – tās ir tepat, Sēlijā, tāpēc šogad svētkos īpaši vēlamies redzēt Sēlijas mājražotājus un amatniekus. Protams, mēs priecāsimies arī par tirgotājiem, kas atbrauks no tālākiem reģioniem!

Jēkabpils novada skolēni iepazīst, kas ir dizains

Download PDF

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 25. martā Zasas vidusskolas un Dignājas pamatskolas 6. klašu skolēni , bet 27. martā Ābeļu pamatskolas 6. klases skolēni mēroja ceļu uz Skrīveriem, lai iepazītu dizainera darbu pasākumā “Kas ir dizains? Satiec dizaineri!”.

Volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

2019. gada 23. martā Zasas vidusskolas sporta zālē norisinājās atklātais volejbola turnīrs vīriešu komandām. Turnīrā piedalījās 8 komandas, kas tika salozētas 2 grupās. 1. grupā savā starpā cīnījās komandas: ”Dignāja”, “Nesekmīgie” (Jēkabpils nov.), “Metriņš” (Ogre) un “Cikos fināls” (Jēkabpils), savukārt 2. grupu pārstāvēja “Pilskalne” (Nereta), “Nato” (Jēkabpils), “Ābeļi” un “Jēkabpils 2.vidusskola”. Abu grupu veiksmīgākās 2 komandas bija komandas “Cikos fināls”, “Nesekmīgie” un “Pilskalne”, “Ābeļi”.

Pašvaldības administrācijas ēkā skatāma izstāde “Krāsas”

Download PDF

Aicinām apskatīt Jēkabpils novada Zasas vidusskolas skolēnu  radošo darbu izstādi “Krāsas” Jēkabpils novada pašvaldībā (Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī, 1.stāvā).

Paldies par atbalstu Zasas vidusskolas direktora vietniecei un vizuālās mākslas skolotājai Inesei Kalniškānei!

Rainelda Muižniece,
Izglītības un kultūras pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos

Dunavā atver feldšerpunktu

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

Jēkabpils novada kultūras sarīkojumi 2019. gada aprīlī

Download PDF
Ābeļu pagasts
17.04. plkst. 19.00 Ābeļu tautas namā Alises Zariņas filma “Blakus”.
21.04. Ābeļu tautas namā pasākums “Lieldienu iešūpoju pār augstu kalnu”.
Plkst. 20.00 Ābeļu tautas nama amatiermākslas kolektīvu koncerts.

Plkst. 22.00 Lieldienu balle.

Ja meklē darbu vai vēlies to mainīt, piedalies NVA Karjeras dienās darba meklētājiem!

Download PDF

No 8. līdz 12. aprīlim visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisināsies akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu, varēs saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

19. aprīlī Mežgalē Zasas KN amatierteātra izrāde

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

19. aprīlī plkst. 14.00 Mežgales kultūras namā Zasas kultūras nama amatierteātra izrāde – Aivars Banka “Šedevrs”. Režisore – Solvita Audzīte. Ar saviem priekšnesumiem jūs priecēs Kalna pagasta kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Līksma”.

Ziedoņa „Leišmalīte” atdzimst tūrisma ceļā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Iedvesmojoties no fonda “1836” un Imanta Ziedoņa muzeja veidotā Latvijas apceļošanas gājiena, Leišmales pašvaldības ir uzsākušas darbu pie jauna pastāvīga pārgājiena tūrisma ceļa izveides.

2014. gadā Imanta Ziedoņa muzejs un fonds “1836” aizsāka projektu “Izgaismot Latviju”, kura mērķis bija 1836 km garo Latvijas robežu atdzīvināt tūrisma ceļā. Ceļš tika sadalīts četros pārgājienu posmos, gar Latvijas–Lietuvas robežu izveidojot “Leišmalītes” ceļu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv