Daily Archives: 01/04/20192. aprīlī feldšerpunkta telpu atklāšana Dunavā

Download PDF

2. aprīlī plkst. 15.00 jaunā Dunavas feldšerpunkta telpu atklāšana Dunavas skolas ēkā – iepazīšanās ar jauno personālu, telpām, pakalpojumiem. Feldšerpunktā nodrošināta pieejamība arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Tradicionālā Bērnu žūrija Ābeļu pagastā

Download PDF

Sadarbojoties ar Ābeļu pagasta bibliotēku, Ābeļu pamatskolas bibliotēka grāmatu lasīšanas un vērtēšanas programmā Bērnu žūrija ir kopš tās darbības pirmā gada. Ābeļu pagasta bibliotekāre Ineta Survillo kārto visas formalitātes, lai Bērnu žūrijas jaunākās grāmatas nonāktu bibliotēkā. Katru vasaru kārtējā grāmatu izlase nonāk pagasta bibliotēkas plauktos, grāmatu draugi sāk lasīt jau vasarā, arī vecākiem jau vairākus gadus ir iespēja piedalīties Vecāku žūrijā.

Skatāma Leimaņu pagasta rokdarbnieču darbu izstāde

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 1. līdz 17. aprīlim Leimaņu Tautas namā, no 18. aprīļa līdz 5. maijam Mežgales kultūras namā un Leimaņu bibliotēkā skatāma Leimaņu pagasta rokdarbnieču darbu izstāde “No diegiem līdz…”

Aprīlī notiks Jēkabpils novada iedzīvotāju sanāksmes

Download PDF
2019. gada aprīļa mēnesī notiks ikgadējās Jēkabpils novada pašvaldības darbinieku tikšanās ar pagastu iedzīvotājiem.

Sanāksmju sākumā novada lauku attīstības konsultante sniegs aktuālo informāciju lauksaimniekiem un uzņēmējiem. Ar novada aktualitātēm, plānotajiem darbiem pagastos un šī gada budžetu iepazīstinās novada domes priekšsēdētājs un pašvaldības izpilddirektors. Sanāksmēs piedalīsies arī pagastu pārvaldnieki, deputāti un, iespēju robežās, citi speciālisti. Tiks sniegtas atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv