Monthly Archives: aprīlis 2019“Baltais Ceļš” | aprīlis 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Ekskursija uz Daugavpili

Download PDF

Svētdien, 14. aprīlī, vairākiem Zasas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties ekskursijā uz Daugavpili. Ekskursiju organizēja krievu valodas skolotāja Maija Forostjanko sadarbībā ar skolas direktori Olitu Spēku, un tā norisinājās projekta “Skolas soma” ietvaros. Ekskursijā piedalījās divdesmit pieci skolēni. Dabiski, ka ekskursijā piedalījās tie skolēni, kurus interesē krievu valodas apguve skolā, jo daļā pasākumu bija nepieciešamas krievu valodas zināšanas.

Uzsāk akciju “Maijs – hipertensijas mēnesis”

Download PDF

Maijā gandrīz 200 aptiekās Latvijā varēs bez maksas izmērīt asinsspiedienu.

Lai vērstu uzmanību vienam no biežākajiem insulta un infarkta cēloņiem – augstam asinsspiedienam jeb arteriālajai hipertensijai, šī gada maijā pacientu biedrība ParSirdi.lv sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību, Latvijas Farmaceitu biedrību un vadošajiem aptieku tīkliem organizē akciju “Maijs – hipertensijas mēnesis”.

Jēkabpils novada Dignājas pagasta Vandānos pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījuma līmenim

Download PDF

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Jēkabpils novada Dignājas pagastā no 2019. gada 20. maija tiek mainīts Dignājas pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Vandānos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.13.30 līdz 14.30 tiks nodrošināti Dignājas pagasta pārvaldes telpās Kamenēs vai arī iedzīvotāji varēs tos ērti saņemt pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā.

Rubenes kultūras namā rāda “Savedēju”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lieldienu vakarā Rubenes kultūras namā notika amatierteātra “Kumode” pirmizrāde Monikas Zīles lugai “ Savedējs”. Sadzīviska komēdija 2 cēlienos, 7 ainās. Stāsts par kāda būvuzņēmēja dzīves peripetijām, kad no viņa aiziet laulātā draudzene. Traģēdija pārvēršas komēdijā, jo aktīvi sāk darboties viņa draugs kā savedējs, piedāvājot iepazīšanās sludinājumus. Pie viņa ierodas dažādu raksturu un iegribu pretendentes uz sievas vai mīļākās lomu.

Lielā Talka Dignājas muižā 2019

Download PDF

1. epizode “Dzīvžoga frizēšana”

2. epizode Mūžzaļie dzīvības koki un priedītes

Dignājas pamatskola 4. maijā aicina uz 155 gadu jubilejas salidojumu

Download PDF

No Jēkabpils balts lielceļš
Uz Ilūksti kur trauc,
Pie sevis paviesoties
Tur Dignāja mūs sauc…
 (Ģipterānu skolas skolotāja Anna Rieksta)

Šogad Dignājas pamatskolai, bijušajai Ģipterānu skolai, aprit 155 gadi un 90 gadi, kopš atrodamies šajā skolas ēkā. Iet laiks, mainās paaudzes, maināmies mēs paši un mainās arī mūsu skola.

3. maijā Dubultos Ābeļu pagasta deju kolektīva “Kaupre” 5 gadu dzimšanas dienas svinības

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

3. maijā plkst. 19.00 Kalna pagasta kultūras namā Ābeļu pagasta deju kolektīva “Kaupre” 5 gadu dzimšanas dienas svinības – koncerts “Ievziedu laikā”. Viesi: deju kolektīvi “Rasa” (Rubeņu pag.), “Solis” un “Landi” (Zasas pag.), “Kamenes” (Mežāres pag.), “iDeja” (Viesīte), “Deldze” (Leimaņu pag.) un citi… Uz koncertu ieeja bez maksas.

Piedalies Jēkabpils novada 2019. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā! (līdz 30.04. plkst. 15.00)

Download PDF

Izsludināts Jēkabpils novada 2019. gada iedzīvotāju iniciatīvu konkurss. Šogad konkursā var piedalīties ne tikai nevalstiskās organizācijas, kas reģistrētas vai veic darbību Jēkabpils novadā, bet arī iedzīvotāju iniciatīvu grupas, kuru sastāvā ir Jēkabpils novadā deklarēti iedzīvotāji (ne mazāk kā 3 dalībnieki), kuras projektu plāno īstenot Jēkabpils novadā un ir savākušas vismaz 20 pilngadīgu novada iedzīvotāju parakstus (ieskaitot grupas locekļus) par iniciatīvas atbalstu. Vienam projektam pieejamais līdzfinansējums no pašvaldības ir līdz 700 eiro. Kopējā konkursam atvēlētā summa – 7000 eiro.

Konkursa prioritārās jomas šogad ir:

Publicēta karte ar visiem šogad plānotajiem remontdarbiem uz valsts ceļiem

Download PDF

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir pieejama remontdarbu karte, kurā ikviens var iepazīties ar visiem šogad valsts autoceļu tīklā plānotajiem ceļu remontdarbiem un arī spēkā esošajiem satiksmes ierobežojumiem.

Kartē iezīmēti gan tie būvdarbi, kas jau notiek, gan tie, kas vēl tikai plānoti uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem. Tāpat redzami posmi, kuros darbi iesākušies jau pagājušajā sezonā un turpinās šogad.

[Jēkabpils novadā uz valsts autoceļiem šogad remontdarbi nav plānoti].

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv