Daily Archives: 17/03/2019Izstādē-gadatirgū Aizkrauklē

Download PDF

Šī gada Pārnovadu uzņēmēju dienu programma Aizkrauklē bija izplānota 5 dienu garumā. Sestdien izstādē-gadatirgū Aizkraukles sporta centrā Jēkabpils novadu pārstāvēja biedrības ,,Ūdenszīmes’’ (stikla rotas), ,,Ābeļzieds’’ (adījumi) , ,,Dzīves prasme’’ (dažādi rokdarbi) un z/s ,,Dzilnas’’ (biškopības produkcija).

Biedrībai “Cirkuži” – viens no labākajiem projektiem Zemgales reģionā 2018. gadā

Download PDF

2019. gada 16. martā Ogres novada Madlienas kultūras centrā notika pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” (SDL) 2018. gada labāko projektu īstenotāju – iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju – sveikšana no visas Latvijas. Tajā tika sveikti 3 labāko projektu īstenotāji arī no Zemgales reģiona, to vidū – Jēkabpils novada Dignājas pagasta biedrība “Cirkuži” ar 2018. gadā īstenoto projektu “Iezīmēsim košus vaibstus Dignājas sejā!”.

Informatīvs pasākums „Jaunumi mūsu dārziem” Kalna bibliotēkā

Download PDF

22. martā pulksten 13.00 Kalna bibliotēkā notiks informatīvs pasākums „Jaunumi mūsu dārziem”. Dārzkopji un visi interesenti varēs tikties ar SIA „Sedumi” pārstāvi Agnesi Vilcāni, kura pastāstīs par jaunumiem dārzeņu un puķu sēklu klāstā, arī par stādiem, tajā skaitā par jaunajām peoniju šķirnēm un jaunumiem kartupeļu šķirnēs. Pasākuma dalībnieki saņems informāciju par augu piebarošanu, to kopšanas knifiņiem, minerālmēsliem un citiem dārzkopjus interesējošiem jautājumiem.

Laipni gaidīti bibliotēkā!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv