Daily Archives: 14/03/2019Jēkabpils novada pašvaldībā apgūta apmācību programma „Starpkultūru komunikācija un sadarbība profesionālai izaugsmei”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 7. februāra līdz 5. martam Jēkabpils novada pašvaldībā notika apmācību programma starpkultūru saskarsme un darbs ar trešo valstu pilsoņiem. Programma tika īstenota Izglītības attīstības centra (IAC) projekta „Starpkultūru komunikācija un sadarbība profesionālai izaugsmei” ietvaros.

Pedagoģiskās pieredzes konferences “Ceļā uz mūsdienīgu izglītību” iespaidi

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Š.g. 11. martā Ludzas pilsētas ģimnāzijā notika – IX starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konference “Ceļā uz mūsdienīgu izglītību”. Konferencē piedalījās skolotāji no septiņiem novadiem – Jēkabpils, Dagdas, Riebiņu, Zilupes, Viļānu, Krāslavas, Ludzas.

Pedagogiem bija iespējams dalīties ar savu pedagoģisko pieredzi sešās darba grupās: “Starptautiskā sadarbība un projekti mūsdienīgā mācību procesā”

Izsludināts iepirkums uz vides objekta izveidošanu Zasas muižas parkā

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība līdz 2019. gada 5. aprīļa plkst. 12.00 izsludina iepirkumu uz vides objekta izveidošanu Zasas muižas parkāObjektam jāveicina Zasas muižas parka vizuālā identitāte, atpazīstamība un pieejamība, tam jārespektē parka vēsture, jābūt laikmetīgam, vizuāli izteiksmīgam, oriģinālam un inovatīvam. Vides objekta izveidošana un uzstādīšana jāveic līdz 2019. gada 20. jūnijam.  Paredzamā līgumcena: līdz 8000.00 EUR (bez PVN).
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv