Daily Archives: 13/03/2019Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 3. posms

Download PDF

Jēkabpils novada 2019. gada Zolītes čempionāta 3. posms Leimaņos pulcēja 60 dalībniekus, no kuriem šajā vakarā vislielākā zolmaņa tituls tika Uldim Malceniekam (Ābeļu pagasts) uzvarot 5 “lielās zoles”, savukārt mazās zoles šajā vakarā uzvarēja vien retais, un pie balvas tika dalībnieks, kurš kopvērtējumā ieguva augstāku vietu – Aigars Petrovs (Kalna pagasts) ar uzvarētām 2 “mazajām zolēm”.

Spēļu vakars jauniešiem Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Tieši ceturtdiena ir īstā diena, lai kopā ar draugiem un jauniešiem izaicinātu sevi dažādās prāta spēlēs!

Iedzīvotājus aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām visā Latvijā Advokatūras dienās

Download PDF

Desmitajās Advokatūras dienās uzmanība pievērsta nekustamā īpašuma jautājumiem. No 11. līdz 15. martam Advokatūras dienās iedzīvotāji varēs saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā. Advokatūras dienas notiek jau desmito gadu, un šogad īpaši uzmanība veltīta jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, ar uzsvaru uz kopīpašumu, taču konsultācijas būs iespējams saņemt arī citās jomās.

Kas jauns Ābeļu pamatskolā?

Download PDF

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam, Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skatē-koncertā piedalījās 3–4. un 5.–9. klašu deju kolektīvi “Žiperi”.

Marts skolu dzīvē atnācis ar nākamo pirmklasnieku pieteikšanos 2019./2020. mācību gadam. Arī Ābeļu pamatskolā tiek gaidīti jauni audzēkņi, taču detalizēta informācija pagaidām pieejama skolā un drīzumā būs lasāma Jēkabpils novada mājaslapā. Šeit apkopojam spilgtākos notikumus, kas krāšņāku darījusi gan Ābeļu skolēnu, gan skolotāju ikdienu februārī un marta sākumā.

VAKANCE | Parka dārznieks Zasas muižas parkā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības Zasas pagasta pārvalde izsludina  pieteikšanos uz parka dārznieka amatu Zasas pagastā uz nenoteiktu laiku (pilna slodze), maksimālā alga pirms nodokļiem 549 EUR.

Prasības pretendentam

  • Vēlama praktiskā darba pieredze šajā amatā;
  • Vidējā speciālā izglītība vai sertifikāts tiks uzskatīti par priekšrocību;
  • Svarīga pozitīva attieksme, prasme plānot savu darbu, strādāt patstāvīgi un radoši.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv