Daily Archives: 12/03/2019Zasas vidusskolas dejotāji ar panākumiem piedalās deju skatē Viesītē

Download PDF

7. martā Zasas vidusskolas četru tautas deju kolektīvu “Dzirnupīte” dejotāji devās uz Viesīti, lai piedalītos tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skatē, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Dienas pirmā daļa aizritēja mēģinājumos, ģērbjoties tērpos, pinot matus un sienot pastalas. Pulksten 14:00 sākās skate, kurā bija jāuzstājas žūrijas un skatītāju priekšā.

Neretā tiekas Sēlijas novadu apvienības biedri

Download PDF

1. martā Neretā notika Sēlijas novadu apvienības (SNA) biedru sapulce, kurā tikās Neretas, Viesītes, Salas, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Jēkabpils novadu priekšsēdētāji. Neretas novada domes priekšsēdētājam Arvīdam Kviesim šī bija pirmā sapulce kā Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētājam, kopš ievēlēšanas amatā 2019. gada 15. janvārī.

VBTAI rīko eseju konkurss skolēniem “Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem”

Download PDF

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludina konkursu skolēniem “Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem”. Konkursa gaitā skolēniem un profesionālo skolu audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja formulēt un izteikt savas domas, idejas un pārdomas, ko viņi vēlētos paust saviem vecākiem, taču dažādu iemeslu dēļ tas nav izdevies vai nav iespējams.

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2019 projektu konkursu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv