Daily Archives: 06/03/2019Martā Jēkabpils novada kultūras iestādēs filma “Klases salidojums”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2019. gada martā Jēkabpils novada kultūras iestādēs tiks demonstrēta filma “Klases salidojums”: 16.03. plkst. 18.00 Rubenes kultūras namā, 16.03. plkst. 19.00 Zasas kultūras namā, 20.03. plkst. 18.00 Ābeļu tautas namā, 22.03. plkst. 14.00 Kalna pag. pārvaldes telpās “Atvaros”, 22.03. plkst. 18.00 Leimaņu tautas namā, 23.03. plkst. 14.00 Dunavas skolā, tradīciju zālē, 23.03. plkst. 17.00 Dignājas skolā. Ieejas maksa: 2.00 eiro.

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jēkabpilī

Download PDF

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 5. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās (Pasta iela 1, Jēkabpils).

2018. gada ienākumu deklarāciju iesniegšana, lai saņemtu nodokļa pārmaksu, ilgs līdz pat 2022. gada 16. jūnijam

Download PDF

Iedzīvotāji,  kuriem gada ienākumu deklarācijas iesniegšana nav obligāta, deklarāciju par pagājušo gadu var iesniegt jebkurā laikā līdz pat 2022. gada 16. jūnijam, sākot ar šī gada 1. martu. Taču gadījumos, kad saistībā  ar  progresīvās nodokļa likmes  vai diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu radusies nodokļa starpība,

VUGD: kūlas dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, īpašumu un apkārtējo vidi!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Laikā, kad daļu no Latvijas vēl klāj sniega sega, bet citviet jau jūtams pavasaris, ugunsdzēsēji glābēji ikdienu steidzās dzēst vairākus kūlas ugunsgrēkus – šogad dzēsti jau 42 kūlas ugunsgrēki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku dzīvību un īpašumu, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai!

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

Download PDF

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 1.aprīlī, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

6. un 7. martā Tiesu izpildītāju dienas – saņem bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem

Download PDF

6. un 7. martā Tiesu izpildītāju dienās iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem. Konsultācijas klātienē varēs saņemt visu tiesu izpildītāju birojos visā Latvijā biroju darba laikā. Tāpat konsultācijas minētajā laikā varēs saņemt pa tālruni, zvanot uz zvērinātu tiesu izpildītāju birojiem.

Rubeņos skatāmi Bārbijas un Keni latviešu tautastērpos no Zviedrijas

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Lelles atbraukušas no Zviedrijas un šobrīd ceļo pa Latviju. Leļļu tērpus darinājušas Marija Muzikante (1908-1999) un Dzidra Ciparsone (1920).

ERAF finansētas mācības uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem

Download PDF

Tiek rīkotas ERAF finansētas mācības Latvijas mazajiem uzņēmējiem, mikrouzņēmumiem un pašnodarbinātām personām. Projekta ietvarā tiek piedāvāti kursi par dažādām tehnoloģijām, kas palīdz efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Tiek piedāvāti kursi, piemēram, par e-parakstu, datu analīzi, personu datu drošību, digitālo mārketingu (Facebook, WordPress, Etsy), grafiskajiem rīkiem (Adobe produkti) un citām tēmām.

8. martā tradicionālais pasākums “Ak sievietes, sievietes, sievietes… ” Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

8. martā plkst. 19.00 Dunavas kultūras namā tradicionālais pasākums “Ak sievietes, sievietes, sievietes… “. Koncertā piedalās Dunavas kultūras nama pašdarbības kolektīvi un viesmākslinieks Ainārs Bumbieris. Pēc koncerta – balle, spēlē Gundars.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Aicinām vecākus pieteikt savus bērnus Zasas pirmsskolā!

Download PDF

Esiet sveicināti pirmajā pavasara mēnesī-martā. Drīz jo drīz saule sāks sildīt tā, ka modīsies kukaiņi, no zemes ar joni nāks ārā dusošie puķu asni, atlidos putni un visur būs jūtama rosība.

Zasas vidusskolas pirmsskolā rosība ir visu gadu, neatkarīgi no gadalaika. Mēs darbojamies –  caur rotaļnodarbībām izzinām pasauli, iepazīstam burtus, ciparus, svinam latviešu  gadskārtu svētkus, suminām dzimšanas dienu jubilārus, ejam uz teātri, braucam dejot un sportot.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv