Daily Archives: 04/03/2019Uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis

Download PDF

Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Piedalies biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019”!

Download PDF

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība rīko biznesa ideju konkursu uzņēmējdarbības atbalstam “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019”. Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides, kas nav saistīta ar tradicionālo lauksaimniecību un mežsaimniecību, attīstību novadā, sekmēt darbavietu radīšanu, jaunu preču un pakalpojumu veidošanu, sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos Jēkabpils novadā.

Latvijas Simtgades grāmata Leimaņu bibliotēkā

Download PDF

Latvijas simtgades gadā Jēkabpils Galvenajā bibliotēka sagatavoja grāmatu skati “Latvijas Simtgades grāmata Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā”. Katru Latvijas valsts vēstures gadu pārstāvēja viena grāmata, kuru no bibliotēkas krājuma izvēlējās bibliotēkas darbinieces.
Balsošanas rezultātā par grāmatu skates uzvarētāju kļuva 1932. gadā izdotais Latvju tautas dainu izdevums, aiz sevis atstājot “Latvju rakstus” (1935), A. Sakses “Pasakas par ziediem” (1966), Raiņa “Ave, Sol!” (1918) un “Latviešu konversācijas vārdnīcu” (1927).
2019. gada martā  grāmatu skates grāmatas skatāmas Leimaņu bibliotēkā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv