Monthly Archives: March 201929. martā grupas “Baritoni” koncerts Jēkabpils novada Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils novada Rubenes kultūras namā

29. martā plkst. 19.30

Grupas “Baritoni”

koncerts

Uzlabotas iespējas meklēt traktortehnikas valsts tehnisko apskati

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) ir izveidojusies interaktīvu valsts tehniskās apskates rīku/karti traktortehnikai, kurā jebkurš interesents var meklēt tehniskās apskates vietu un laiku iespējami tuvu traktortehnikas atrašanās vietai.

Novadu izglītības iestāžu interešu izglītības programmu īstenotāju tikšanās

Download PDF

Š.g. 15. martā piecu novadu – Krustpils, Jēkabpils, Salas, Viesītes, Aknīstes – pedagogi, kuri īsteno interešu izglītības programmas, tikās Krustpils novada konferenču zālē, lai pilnveidotu savas zināšanas.

Kā aizstāvēt savas intereses bez tiesāšanās

Download PDF

Aizdevuma līgums, pakalpojuma līgums, piemēram, par mājokļa remontdarbiem, tehnikas, aprīkojuma vai tml. nomas līgums, vienošanās par uzturlīdzekļu maksājumiem u.tml. – visneaizsargātākie darījumi, ja tos noslēdz mājas kārtībā ar pašu sagatavotiem līgumiem vai, iespējams, tikai mutiski vienojoties.

Dignājas pamatskola 4. maijā aicina uz 155 gadu jubilejas salidojumu

Download PDF

No Jēkabpils balts lielceļš
Uz Ilūksti kur trauc,
Pie sevis paviesoties
Tur Dignāja mūs sauc…
 (Ģipterānu skolas skolotāja Anna Rieksta)

Šogad Dignājas pamatskolai, bijušajai Ģipterānu skolai, aprit 155 gadi un 90 gadi, kopš atrodamies šajā skolas ēkā. Iet laiks, mainās paaudzes, maināmies mēs paši un mainās arī mūsu skola.

Izsludina pieteikšanos pirmajai Latvijas Ainavu arhitektūras balvai

Download PDF

Latvijas Ainavu arhitektu asociācija (LAAA) uzsāk darbu pieņemšanu pirmajai Latvijas Ainavu arhitektūras balvai. Darbu iesniegšana sākas 25. martā un ilgs līdz 25. maijam.

Par balvu
Šogad Latvijā pirmo reizi tiks pasniegta Latvijas Ainavu arhitektūras balva. Tā ir Latvijas ainavu arhitektūras profesionāļu labāko sniegumu skate,

Nometņu organizatoriem jārēķinās ar stingrākām ugunsdrošības prasībām

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka šogad stājušās spēkā ugunsdrošības prasības attiecībā uz publiskajiem objektiem, ja tajos atbilstoši lietošanas veidam nav paredzēta cilvēku izmitināšana naktī, bet tas  tiks darīts un cilvēki nakšņos – objektā ir jābūt ierīkotai automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai, balss izziņošanas sistēmai, evakuācijas ceļu skaitam un platumam jābūt atbilstoši izmitināto cilvēku skaitam,

Var piedot, nedrīkst aizmirst

Download PDF

Mazpulku vadītāja Sandra Utināne ar mazpulcēniem Keitu, Martu un Eniju sakopj kapuvietu.

Šogad aprit 70 gadi kopš 1949. gada 25. marta deportācijas. Visā valstī notiek atceres pasākumi, un šajos pasākumos izskan doma, ka tautas atmiņa ir dzīva, pāridarījums nav aizmirsts, taču nevar dzīvot tagadnē, nevar domāt par nākotni, ja netiek piedots pagātnei. Deportācijās cietušie to ir izdarījusi- viņi ir piedevuši, bet nav aizmirsuši.

30. martā plkst. 20.30 – Zemes stunda!

Download PDF

Arī šogad, 30. martā cauri laika joslām visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, Latvijā – no plkst. 20.30 līdz 21.30. Ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija – ikviens ir aicināts izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
Plašāk: http://lv-pdf.panda.org/klimats_dzivesveids/zemes_stunda/

Lielā Talkā šogad aicina – talkojot, atkritumus uzreiz šķirot!

Download PDF

Šogad Lielā Talka notiks 27. aprīlī un tajā cilvēki ne tikai tiek aicināti vākt atkritumus, bet iet vienu soli tālāk – tos vācot – šķirot. Šodien Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, piedaloties izglītojošiem lektoriem un iedvesmotājiem, norisinājās visas Latvijas Lielās Talkas koordinatoru tikšanās, kā arī tika aizvadīta preses konference “Ideju Talka”, kurā piedalījās Lielās Talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kartē atzīmējot pirmo talkošanas vietu Latvijā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv