Daily Archives: 28/02/2019Zasas vidusskolas “Baltais Ceļš” | 2019. gada februāris

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais – 2019. gada februāra numurs.

Sēlijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu tikšanās Jaunjelgavā

Download PDF

Pilni apņēmības pildīt pirmajā tikšanās reizē pērnā gada septembrī Jēkabpils novada Tadenavā doto solījumu tikties regulāri, 27. februārī Sēlijas novadu sabiedrisko attiecību speciālisti pulcējās Sēlijas vārtos – Jaunjelgavā, kur kolēģus viesmīlīgi sagaidīja Jaunjelgavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Vectirāne.

Svarīga informācija ģimenes ārsta Bolotova praksē reģistrētajiem pacientiem

Download PDF

Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļa informē, ka no 2019. gada 1. aprīļa tiks izbeigtas līgumattiecības ar ģimenes ārstu Valēriju Bolotovu un viņa praksē reģistrētie pacienti atreģistrēti.

Atreģistrētie pacienti, kuru deklarētā dzīvesvieta ir ārsta darbības pamatteritorijā – Jēkabpils novada Ābeļu, Dignājas un Dunavas pagastā, tiks pārreģistrēti pie ģimenes ārstiem, kas ir līgumattiecības izbeigušā ārsta darbības pamatteritorijas pārņēmēji, t.i., Ābeļu pagasta pacienti – pie Ināras Antonovas tālr. 65238992, 26558584, Dignājas pagasta pacienti – pie Anitas Eglītes tālr. 22460920 un Dunavas pagasta pacienti – pie Ivara Eiduka tālr. 65228176.

Pārējie atreģistrētie pacienti aicināti reģistrēties pie ģimenes ārsta, kura darbības pamatteritorijā atrodas personas dzīvesvieta.

Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams Nacionālā veselības dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi – Ģimenes ārsti – Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

Daiga Vulfa,
Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļas vadītāja

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv