Daily Archives: 06/02/2019Atzīmējot 112 dienu, VUGD amatpersonas izglītos sākumskolas skolēnus par numuru 112!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pirmdien, 11.februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.

Latvijā, kad nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, iedzīvotāji jau 22 gadus zvana 112, tomēr joprojām daļai sabiedrības palīdzības izsaukšana saistās ar papildus uztraukumu un neziņu – ko un kā labāk stāstīt. No 2017.gada oktobra līdz

VAKANCE | Izsludina pieteikšanos uz sociālā darbinieka darbam ar ģimenēm un bērniem vakanci

Download PDF

Jēkabpils novada Sociālais dienests izsludina pieteikšanos uz sociālā darbinieka darbam ar ģimenēm un bērniem vakanci-1 slodze, uz noteiktu laiku:

(maksimālā atlīdzība līdz 688 EUR)

 

Darba pienākumi:

– plānot, organizēt, vadīt sociālā darba procesus pielietojot sociālā darba metodes;

– izstrādāt rehabilitācijas plānu un veikt sociālā gadījuma vadīšanas procesa novērtēšanu;

Jēkabpils novada pašvaldības dienas kārtībā – jaunatnes joma

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība 2018. gadā iesaistījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) īstenotā stratēģiskās partnerības projektā “Europe Goes Local: Supporting Youth Work at the Municipal Level”. Projekta ietvaros Jēkabpils novada pašvaldība attīstījusi darba ar jaunatni, padarot darbu ar jaunatni mobilu un efektīvu, bet galvenais – interesantu un uzrunājošu arī pašiem jauniešiem. Lielākais ieguvums – Dignājas pagastā ir atvērta telpa, kurā jaunieši var realizēt savas aktivitātes.

Jēkabpils novads izstādē-gadatirgū “Balttour 2019”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 1. līdz 3. februārim Rīgā, Ķīpsalā notika 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kurā apmeklētāji varēja iepazīt jaunus objektus,  maršrutus un iespējamos ceļojumu galamērķus.

16. februārī folkreiss “Pilskalnos”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

16. februārī plkst. 10.00 Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni” Folkreisa Ziemas kauss un Krosa Komisijas Kauss.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Zasas vidusskolas jaunieši un skolotāji piedalās projekta “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” seminārā

Download PDF

Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” ietvaros, no 31. janvāra līdz 2. februārim notika seminārs “Vērtības, iespējas un izaicinājumi daudzveidības kontekstā”. Šo projektu īstenoja Izglītības attīstības centrs sadarbībā ar British Council Latvia. Projekta seminārs norisinājās Siguldā, viesnīcā “Sigulda”, Pils ielā 6.

Jēkabpilī aizritējusi Latvijas amatierteātru iestudējumu skate “Gada izrāde 2018”

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta 2. posms Kalna pagastā

Download PDF

1. februārī čempionāta 2. posms Kalna pagasta ciemā Dubultos pulcēja 68 dalībniekus no mūsu un viesu pagastiem. Šajā posmā visvairāk „Lielās Zoles” uzvarēja Ivans Kovrigo (Ābeļi), savukārt “Mazās Zoles” vismeistarīgāk izdevās izspēlēt Jānim Kokinam (Zasa). Individuālajā vērtējumā dāmu konkurencē šoreiz vislabāk veicās Ainai Brīvulei (Birži).

Slēgtajā Jēkabpils Asins sagatavošanas nodaļā katru pirmdienu donorus pieņem kolēģi no Rēzeknes

Download PDF

Kamēr Jēkabpils asins sagatavošanas nodaļa pārtraukusi darbu, donorus vienu reizi nedēļā Jēkabpilī turpina pieņemt Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiāles izbraukumu brigāde. Februārī Rēzeknes kolēģi slimnīcā viesojas katru pirmdienu no plkst. 09.00 līdz 13.00.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv