Daily Archives: 25/01/2019Aicinām iedzīvotājus NEKĀPT un NEBRAUKT uz ledus!

Download PDF

nekāp uz ledus - zime_smallJēkabpils novada pašvaldība aicina iedzīvotājus nekāpt, kā arī nebraukt uz Daugavas ledus, jo tas var apdraudēt cilvēku drošību un dzīvību.

Atgādinām iedzīvotājiem būt atbildīgiem, ievērot drošību un nekādā gadījumā nešķērsot upes  ledu. Pat ja ledus šķiet pietiekami biezs, atsevišķās vietās tas joprojām var būt plāns, jo Daugavā ir liela ūdens straume, kas to var izskalot. Savukārt vecākus aicinām pārrunāt ar bērniem drošības jautājumus par atrašanos uz ledus, un brīdināt, ka uz ledus, īpaši Daugavā, atrasties ir ļoti bīstami.

Jēkabpils novada pašvaldība

Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada februārī

Download PDF

Kalna pagasts

09.02. plkst. 20.00 kultūras namā vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki “Dziesmu putenis”

16.02. plkst. 10.00 Kalna pagasta sporta kompleksā “Pilskalni” Folkreisa Ziemas kauss un Krosa Komisijas Kauss.

Leimaņu pagasts

15.02. plkst. 16.00 Mežgales kultūras namā V. Lodes luga ,,Nedienas Apiņos”, spēlē Leimaņu Tautas nama dramatiskais kolektīvs.
16.02. plkst. 12.00 pie Leimaņu Tautas nama Meteņdienas svinības ,,Es māsiņu vizināju Meteņdienas vakarā” Jautras atrakcijas, biezputra un pankūkas.

Zemgales atklāsme izstādē “Balttour 2019” būs atraktīva un saistoša visiem

Download PDF

Gaidāmajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2019” zemgalieši būs vēl pamanāmāki nekā pirms gada, jo “apdzīvotā” platība kļuvusi lielāka, bet apmeklētājiem paustie vēstījumi – ar faktiem un notikumiem bagātāki un atraktīvāki.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv