Daily Archives: 21/01/2019Kaimiņu būšana

Download PDF
Sestdien, 19. janvārī Rubenes kultūras namā pulcējās amatierteātri no novada kultūras iestādēm un draugi uz kopīgu sarīkojumu – teātru saspēli “Kaimiņu būšana”. Šāds pasākums Rubeņos notika otro gadu un ir atzinīgi novērtēts kā no dalībnieku, tā no apmeklētāju puses.

Iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektu

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu projektu, kas šobrīd tiek izstrādāts un tiks apstiprināts šā gada 24.janvāra Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 23.janvāra plkst. 16:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  saistošo noteikumu projektam:

Jēkabpils novada domes 24.01.2019. saistošie noteikumi Nr.1/2019 “Grozījumi Jēkabpils novada domes 2014.gada 26.jūnija saistošajos noteikumos Nr.13/2014 “Par materiālās palīdzības pabalstiem Jēkabpils novadā””

Savus priekšlikumus var iesniegt juriskonsultam Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv

Saistošo noteikumu projekts

Saistošie noteikumi Nr. 13_2014

24. janvārī domes sēde

Download PDF

24.01.2019. plkst. 11.00

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Domes sēde

Darba kārtība >>

Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki ir izstrādājuši Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades centrālo simtgades plānu un aicina uz pasākumiem

Download PDF

Līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanu 2018. gada 18. novembrī Latvijai bija jāizcīna ikviens tās zemes centimetrs, un tas notika, atbrīvojot Kurzemi un Vidzemi no lieliniekiem, gūstot uzvaru Cēsu kaujās un bermontiādē, kā arī padzenot ienaidniekus no Latgales. Neatkarības cīņās Latvija pierādīja, ka ar savas valsts karavīru drosmi, varonību, spītu un degsmi spēj nosargāt neatkarību. Šajā sarežģītajā vēstures posmā tapa arī Latvijas armija – 1919. gada 10. jūlijā Pagaidu valdība oficiāli iecēla amatā pirmo armijas virspavēlnieku ģenerāli Dāvidu Sīmansonu, kurš nākamajā dienā izdeva Latvijas armijai Pavēli Nr.1.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv