Daily Archives: 08/01/2019Jēkabpils novadā demonstrēs romantisku komēdiju “Jaungada taksometrs”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2019. gada janvārī Jēkabpils novada kultūras iestādēs aicinām noskatīties romantisku komēdiju “Jaungada taksometrs”:

Atskatoties uz paveikto

Download PDF
2018. gads pagājis ļoti aktīvi darbojoties, lieli notikumi risinājušies valstī. Varam minēt Sēlijas apvienības rīkotos Tautas mākslas svētkus“ Sēlija rotā”, folkloras festivālu BALTICA, Latviešu Vispārējos Dziesmu un deju svētkus, simtgades Zaļumballi un, protams, Latvijas Valsts simtgades svinības. Šajos svētkos piedalījās Rubenes kultūras nama tautas mākslas kolektīvi – KĀRE, RASA, LAUDE, Ā’RE, KANTILĒNA. Ar labiem rezultātiem kolektīvi piedalījušies skatēs un konkursos, kā arī prezentējuši savu pagastu un novadu starptautiskā līmenī.

Rubeņu pamatskolas avīze | 11.-12.2018

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis jaunais informatīvā izdevuma “Rubeņu pamatskolas avīze” numurs.

Sociālā dienesta informācija par Eiropas Savienības finansēto pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu saņemšanu

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” īsteno līgumu par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstāmo darbību īstenošanu.
18.12.2018. Ministru Kabinets (MK) ir apstiprinājis grozījumus 25.11.2014. MK noteikumos Nr.727 “Darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.–2020.gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”, kas nosaka izmaiņas atbalsta komplektu izdales un papildpasākumu ieviešanas nosacījumos:

14. janvārī J.Akurateram veltīta pēcpusdiena Brodos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. janvārī plkst. 11.00 Ābeļu novadpētniecības telpās J.Akurateram veltīta pēcpusdiena “P.Barisons ciemos pie J.Akuratera. Vēstules no brīnumzemes – Atlandides.”

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

25. janvārī StandUp komēdija “Tinder Suprise” Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

25.01. plkst. 19.00 Zasas kultūras namā Riharda Čerkovska StandUp komēdija “Tinder Suprise”.

Sāk darboties pilnveidotā valsts un komersantu Padziļinātās sadarbības programma

Download PDF

Lai veicinātu ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem, šogad ir sākusi darboties pilnveidotā valsts un komersantu Padziļinātās sadarbības programma. Pilnveidotās programmas nosacījumi ļauj to izmantot arī mazajiem un vidējiem uzņēmējiem; paplašināts arī programmas dalībniekiem pieejamo priekšrocību klāsts. Šobrīd programmas dalībniekiem ir pieejamas dažādas VID sniegtās priekšrocības, taču programmu plānots attīstīt un nākotnē dažādas priekšrocības tās dalībniekiem varētu piedāvāt arī citas valsts iestādes.

Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī

Download PDF
Ābeļu pagasts
14.01. plkst. 11.00 Ābeļu pagasta novadpētniecības telpās Brodos J.Akurateram veltīta pēcpusdiena “P.Barisons ciemos pie J.Akuratera. Vēstules no brīnumzemes – Atlandides.”
Dignājas pagasts
12.01.plkst. 15.00 Dignājas pamatskolas zālē Ziedu balle.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv