Daily Archives: 03/01/2019No sirds uz sirdi

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Nu jau Dignāja kļuvusi par vienu labu tradīciju bagātāka. Jau otro gadu, Dignājas sociālās darbinieces ierosināti, Dignājas pagasta pārvalde un muzejs “Laipa” organizē Ziemassvētku labdarības pasākumu senioriem un vientuļajiem iedzīvotājiem “No sirds uz sirdi”.

Ziemassvētki – īstais laiks, lai dalītos labestībā un atvērtībā ar saviem laikabiedriem, lai pateiktos vecākajai paaudzei par viņu devumu kopīgā darbu pūrā, lai izšūpotu atmiņu siltumu par skaistākajiem Ziemassvētkiem, atcerētos tik tālo, bet reizē arī tuvo bērnības eglītes smaržu un mīļumu.
Gada nogalē muzeja “Laipa” telpa pārvērtās par rūķu darbnīcu, kur tapa mazas, bet sirsnīgas dāvanas, kur tika darināti mirdzoši laimes pakaviņi svētku apmeklētājiem.

12. janvārī Dunavas Tradīciju zālē izrāde “Paši pūta, paši dega”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

12. janvārī plkst. 18.00 Dunavas Tradīciju zālē Salas novada Sēlpils kultūras nama amatierteātris “Ore” ar P.Putniņa izrādi “Paši pūta, paši dega”. Režisore: A.Gerasimova. Ieeja: EUR 1.50, bērniem – ieeja brīva.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” Dignājas pamatskolā

Download PDF
Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma”, Dignājas pamatskolas skolēniem bija iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Krustpils pili un uzaicināt muzeja darbiniekus no Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv