Monthly Archives: janvāris 2019Vietvaru pārstāvji pauž viedokli par plānoto reģionālo reformu

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Apvienotā komiteju sēde – 05.02.2019

Download PDF

Apvienotā komiteju sēde notiks 5. februārī plkst. 9:00

Jēkabpils novada pašvaldību sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī.

 

Notiks akcija “Augsts holesterīns un augsts asinsspiediens – bīstams pāris!”

Download PDF

Lai pievērstu uzmanību diviem nopietnākajiem un izplatītākajiem sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem, pacientu biedrība “ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un Latvijas Farmaceitu biedrību februārī uzsāk projektu “Augsts holesterīns un augsts asinsspiediens – bīstams pāris!”.

<< Brošūra >>

Plāno veikt papildus ugunsdrošības pārbaudes Zemgalē

Download PDF

2019. gadā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde (turpmāk – VUGD ZRB) paplašinās to objektu klāstu, kuros tiks veiktas ugunsdrošības pārbaudes, tajā iekļaujot arī atkritumu apsaimniekošanas (šķirošanas, pārkraušanas, pārstrādes) uzņēmumus, lielākos metāllūžņu pieņemšanas punktus un saimnieciskās darbības objektus (veikalus, skaistumkopšanas salonus, birojus u.c.), kuri izvietoti daudzstāvu dzīvojamajās mājās. Pārbaudes tiks turpinātas arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās.

Jelgavā seminārs “Trešo valstu pilsoņu legāla nodarbinātība Latvijā”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Darba plāns ICI atvērtajām durvīm

Jelgava, 2019.gada 01. februārī, Jelgavā, Katoļu iela 2b,

Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”

Download PDF

26. janvāra vakarā Viesītes Kultūras pilī sākās starpnovadu tautu deju kolektīvu tradicionālais un nenopietnais tautas deju kolektīvu sadancis “Klaberjakts”. Tas ir pasākums, kas nu jau 20.gadu pēc kārtas pulcē Viesītes un apkārtējo novadu dejotājus.

NVA aicina darba devējus līdz 12. februārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Download PDF
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

Pie Līvāniem – ledus ceļš pāri Daugavai

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Izmaiņas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa darba organizācijā

Download PDF

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē turpinās vienas operatīvās vadības struktūrvienības izveide, kuras gaitā 2019. gada 1. martā plkst. 06.00 Pārvaldes Jēkabpils iecirkņa operatīvās vadības struktūrvienības (dežūrdaļas) telefonu numuri 65202600 un 65202602 tiks atslēgti.

No 2019. gada 1. marta plkst. 06.00 informācijas saņemšanu un reaģēšanu uz notikumiem Pārvaldes Jēkabpils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā nodrošinās Pārvaldes Kārtības policijas

Jēkabpils novada skolas uzsākušas darbību projektā “Pumpurs”

Download PDF

Uz kārtējo apspriedi pulcējas skolu koordinatori.

2018. gada 5. novembrī Jēkabpils novada pašvaldība noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības satura centru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanu līdz 2022. gada 31. decembrim.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv