Daily Archives: 28/12/2018Sākot ar 2019. gada 1. janvāri mainīsies atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma izmaksas Jēkabpils novadā

Download PDF

Sakarā ar izmaiņām normatīvajos aktos, SIA “Vidusdaugavas SPAAO” ir mainījies atkritumu savākšanas pakalpojuma maksas aprēķins.

Tarifa aprēķinā ir pārrēķināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme no EUR 35,00 uz EUR 43,00, kas pēc DRN likuma stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Lasīt: Maksas aprēķins Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā.pdf

SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes loceklis J.Bisenieks

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Mana veiksme – es pats”

Download PDF

 Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 7. decembrī notika pasākums “Mana veiksme – es pats”.

Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Krustpils, Viesītes izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku profesionālās kompetences pilnveides semināri

Download PDF

    

  Novembrī, nedēļā pēc valsts simtgades svētkiem, Jēkabpils, Salas, Krustpils, Viesītes un Aknīstes novadu izglītības iestāžu vadītāji kopā ar savu skolas administrācijas komandu piedalījās profesionālās kompetences pilnveides seminārā “Gada laikiem Latvijā nākot un ejot!” biedrības “Ūdenszīmes” telpās – Kaldabruņas skolā. Biedrības moto skan – „Dieva pļavā katra smildziņa citāda. Aiz to tā pasaule ir tik skaista…”. Jā, tā ir it kā tikai maza daļiņa no Latvijas skaistuma, tomēr tik zīmīga un ievērības cienīga.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” Zinātniskais teātris Zasas vidusskolā

Download PDF

10.12. 2018.    Zasas vidusskolā viesojās Zinātniskais teātris. Pasākums notika iniciatīvas Latvijas skolas soma ietvaros.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv