Daily Archives: 12/12/201825. decembrī muzikāli dzejisks uzvedums “Ziemassvētku valstība” Kalna kultūras namā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

25. decembrī plkst. 20.00 Kalna kultūras namā muzikāli dzejisks uzvedums “Ziemassvētku valstība”. Piedalās Kalna pagasta pašdarbnieki.
Plkst. 22.00 Ziemassvētku balle kopā ar Aldi Grandānu (no grupas “Nakts Expresis”). Ieeja ballē: EUR 3.00.

Neizzinātās mākslas pasaules profesijas

Download PDF

Viesītes vidusskolā 7.decembrī tika organizēts karjeras attīstības atbalsta pasākums projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Piedalījās vairāk kā 70 izglītojamie no 5.b., 6. a,b, 7.a,b. un 9.b klasēm.

Fizikas gada pasākumi projekta”Atbalsts izglītojamo kompetenču attīstībai” (Nr.8.3.2.2./16/I/001) ietvaros

Download PDF

Šis mācību gads pasludināts par Fizikas gadu,tāpēc vispārizglītojošās mācību iestādēs īpaša uzmanība tiek pievērsta fizikas mācību priekšmeta apguvei.

Arī projekta ietvaros  novada skolām bija iespēja pieteikties finansējumam papildu darbību īstenošanai fizikas kā mācību priekšmeta apguves veicināšanai novada skolās.

Atvieglota invaliditātes apliecību reģistrēšanas un uzskaites kārtība

Download PDF

Turpmāk personām ar invaliditāti būs iespēja pašām izvēlēties efektīvāko invaliditātes apliecības saņemšanas veidu un arī iesnieguma iesniegšanas veidu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai (VDEĀVK).

To nosaka otrdien, 11. decembrī, valdības sēdē pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Noteikumi par invaliditāti apliecinoša dokumenta parauga, dokumenta izsniegšanas un uzskaites kārtību”.

Pasniegtas balvas “Labākais darbā ar jaunatni 2018”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Izglītības un zinātnes ministrija jau piekto reizi organizēja konkursu “Labākais darbā ar jaunatni”, lai pateiktos darbā ar jaunatni iesaistītajiem par ieguldījumu jauniešu līdzdalības veicināšanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notika 2018. gada 7. decembrī, Latvijas Jauniešu galvaspilsētā – Madonā, kur deviņās nominācijās tika noskaidroti uzvarētāji un pasniegtas balvas.

Pasākuma noslēgumā Madonas novads nodeva ceļojošo kausu un savu Jauniešu galvaspilsētas statusu Ikšķiles un Olaines novada apvienībai, kas 2019. gadā pildīs Latvijas Jauniešu galvaspilsētas pienākumus.
Labākie darbā ar jaunatni 2018:
Nominācijā „Darbīgākais jauniešu centrs (2017.-2018.gadā)” – Tukuma novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs;

Download PDF

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv