Monthly Archives: decembris 2018Sākot ar 2019. gada 1. janvāri mainīsies atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma izmaksas Jēkabpils novadā

Download PDF

Sakarā ar izmaiņām normatīvajos aktos, SIA “Vidusdaugavas SPAAO” ir mainījies atkritumu savākšanas pakalpojuma maksas aprēķins.

Tarifa aprēķinā ir pārrēķināta dabas resursu nodokļa (DRN) likme no EUR 35,00 uz EUR 43,00, kas pēc DRN likuma stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Lasīt: Maksas aprēķins Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā.pdf

SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes loceklis J.Bisenieks

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Mana veiksme – es pats”

Download PDF

 Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 7. decembrī notika pasākums “Mana veiksme – es pats”.

Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Krustpils, Viesītes izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku profesionālās kompetences pilnveides semināri

Download PDF

    

  Novembrī, nedēļā pēc valsts simtgades svētkiem, Jēkabpils, Salas, Krustpils, Viesītes un Aknīstes novadu izglītības iestāžu vadītāji kopā ar savu skolas administrācijas komandu piedalījās profesionālās kompetences pilnveides seminārā “Gada laikiem Latvijā nākot un ejot!” biedrības “Ūdenszīmes” telpās – Kaldabruņas skolā. Biedrības moto skan – „Dieva pļavā katra smildziņa citāda. Aiz to tā pasaule ir tik skaista…”. Jā, tā ir it kā tikai maza daļiņa no Latvijas skaistuma, tomēr tik zīmīga un ievērības cienīga.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” Zinātniskais teātris Zasas vidusskolā

Download PDF

10.12. 2018.    Zasas vidusskolā viesojās Zinātniskais teātris. Pasākums notika iniciatīvas Latvijas skolas soma ietvaros.

Labdarības akcija “Radi prieku” Mežvijās

Download PDF

 

Sveicam svētkos!

Download PDF

Ziemassvētku rotājumi Jēkabpils novadā 2018 (FOTO)

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu galeriju!

19. decembrī guvām nelielu ieskatu tajā, kā Jēkabpils novada iestādes un iedzīvotāji gatavojas Ziemassvētku un Jaunā gada naktīm.

Trīs Latvijas lauku partnerības tiekas seminārā “Kaimiņam roku devu!”

Download PDF
Iecere par kopīgu amatnieku un rokdarbu mīļotāju tikšanos Lauku partnerības “Sēlija” un Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerībai “Kaimiņi” dzima novembra sākumā, kad dienas satumst un lauku darbi apdarīti. Sākotnējā doma bija samērā pieticīga – “Kaimiņi” varētu atvest savus amatniekus tikai drusciņu pāri “Sēlijas” robežai. Uz biedrību “Ūdenszīmes” , kas bijušajā Kaldabruņas sākumskolas ēkā pulcē radošus cilvēkus un īsteno LEADER projektu “Gaismas koka darbnīca”, aizraušanos ar amatniecību audzējot profesionalitātē un ģenerējot ienākumus gan organizācijai, gan amatniekiem, kuri šeit darbojas.

27. decembrī domes sēde

Download PDF

27.12.2018. pulksten 11.00

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Domes sēde

Darba kārtība >>

29. decembrī Vecgada koncertuzvedums Rubenes kultūras namā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. decembrī plkst. 19.30 Rubenes kultūras namā Vecgada koncertuzvedums “Laipni aicināti rukšu ciemā”. Piedalās kultūras nama amatierkolektīvi. Plkst. 22.00 masku balle, spēlē grupa “Bruģis”. Ieejas maksa: EUR 3.00, maskām – bez maksas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv