Daily Archives: 02/11/2018Lauku partnerība Sēlija apzina iniciatīvas grupu vajadzības

Download PDF

Šī gada noslēgums Lauku partnerībā “Sēlija” iezīmējas ar vairākiem nozīmīgiem notikumiem. Viens no tiem – esam veiksmīgi apguvuši daļu no piešķirtajiem LEADER programmas līdzekļiem, un sasnieguši plānotos rezultātus. Tas nozīmē – varam plānot nākamo divu gadu darbības, jo LEADER projektiem mūsu teritorijā, kā arī teritorijas aktivizēšanas pasākumiem tiek iedalīti papildus līdzekļi.

Triju Sēlijas lauku partnerību kopīgi īstenotajā projektā “Sēlijas salas” sācies otrais īstenošanas gads

Download PDF
Lauku partnerības “Sēlija”, Aizkraukles rajona partnerības un Daugavpils un Ilūkstes novadu lauku partnerības “Kaimiņi” starpteritoriālās sadarbības projekts „„Sēlijas salas” – tematiskais tūrisms mazajās lauku apdzīvotajās vietās kā ekonomiskās un sociālās izaugsmes veicinātājs Sēlijā”, noslēdzis pirmo īstenošanas gadu.

Zasas vidusskolēni gūst panākumus konkursā „Šodien laukos”

Download PDF
Mēs, Zasas vidusskolas 7. klase, labprāt iesaistāmies dažādos izaicinājumos. Pagājušajā mācību gadā mēs veicām daudzus labos darbus un piedalījāmies valsts mēroga pasākumos.

Zasas vidusskolas skolnieces piedalās konkursā ”Es = Latvija”

Download PDF

Foto konkursā ”Es = Latvija”, ko organizēja Saeimas aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sadarbībā ar nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, piedalījās Ieva un Liene. Saņemtajā atbildē no konkursa rīkotājiem tika teikts paldies par fotogrāfiju aprakstu, bet, diemžēl, bilžu kvalitāte neatbilda ievietošanai ceļojošās izstādes stendā.

Rudens talka Staģu kapsētā

Download PDF
Sakarā ar lielo lapu daudzumu pavasarī Staģu kapsētā, kad tās arī ir slapjas un smagas, jau šajā pavasarī sarunājām tikties arī rudenī.

VUGD aicina ikdienā neaizmirst par ugunsdrošību!

Download PDF

Nav nepieciešami plaši ugunsgrēki, lai cilvēks zaudētu dzīvību – pēdējo sešu dienu laikā nelielās, bet traģiskās ugunsnelaimēs dzīvību zaudējuši astoņi cilvēki! Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pieredze liecina, ka daļu no traģiskajām ugunsnelaimēm varēja iepriekš novērst, ja vien tiktu savlaicīgi ievērotas ugunsdrošības prasības.

Latgales mazpulku rudens forums

Download PDF

Mums Latvijā ir paveicies – gadalaiki ir tik ļoti kontrastaini. Tā ir bagātība izbaudīt šo dabas daudzveidību. Biržu pamatskolas, Ābeļu pamatskolas, Jēkabpils BJC, Krustpils pamatskolas, Sūnu pamatskolas mazpulcēniem tas izdevās, aizbraucot uz Latgales rudens mazpulku forumu. Kad koku lapas vēl nav nobirušas, bet rotājušās daudzveidīgos toņos, mēs devāmies 20.oktobrī no rīta plkst. 7.15 uz Nautrēniem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv