Daily Archives: 23/10/2018Notiek pētījums par svinēšanas paradumiem mūsdienās

Download PDF

Zinātnieki turpina mūsdienu svētku izpēti – jau veiktas vairākas aptaujas, apzinot dažādas svinību prakses.

Notiks folkloras seminārs Viesītē

Download PDF

Ceturtdien, 25. oktobrī, plkst. 13.00 Viesītes muzeja “Sēlija” nodaļā Paula Stradiņa skola viesosies garamantas.lv redaktore Justīne Jaudzema un iepazīstinās klausītājus ar Viesītes un Sēlijas puses folkloras materiāliem, kas digitalizēti un brīvi pieejami ikvienam. Tāpat arī ierādīs, kā veiksmīgi darboties Latviešu folkloras krātuves digitālajā arhīvā.

Informatīvs pasākums Zemgales reģiona darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Download PDF

CILVĒKS. DARBS. TILTS. SATIKŠANĀS!

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2018. gada 30. oktobrī Jelgavā Kompetenču attīstības centrā  aicina  Zemgales reģiona  darba devējus, pašvaldības, sociālo dienestu, nodarbinātības un izglītības ekspertus, lai aktualizētu jautājumu par nodarbinātības un apmācību iespējām personām ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem.

Laiks labiem darbiem

Download PDF

Valsts Izglītības satura centrs īsteno Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu ciklu izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, lai sekmētu bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai, veicinātu viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Karjeras nedēļa Rubeņu pamatskolā

Download PDF

Rubeņu pamatskolas skolēni piedalījās dažādos Karjeras nedēļas ietvaros organizētajos pasākumos.
3. oktobrī 7. un 8. klases skolēni viesojās z/s „Mežāres”. Īpašniece Dz.Jakovicka pastāstīja, kā no mazas saimniecības izveidojās par apjomīgu lopu audzēšanas saimniecību. Skolēni iepazinās ar zīdītājgovju ganāmpulka apsaimniekošanu. Laukos darba nekad netrūkst, vajag tikai gribēt un darīt!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv