Daily Archives: 11/10/2018Makšķerēšanas sacensības Jēkabpils novadā

Download PDF
Ir noslēgušās makšķerēšanas sacensības “Jēkabpils novada Līdaka 2018”, ko tradicionāli rīko Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu “Bancāns”.

13. oktobrī Červonkas baznīcā Vidzemes kamerorķestra koncerts

Download PDF

Sestdien, 13. oktobrī plkst. 18.00 Červonkas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā Vidzemes kamerorķestra koncerts “Augšāmcelšanās”.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Uzsāk kampaņu “Medijs ≠ Komēdijs”

Download PDF

Viltus ziņas ir kā sērga, kas strauji izplatās internetā un sociālajos tīklos, radot dezinformāciju un maldus sabiedrībā. Lai cīnītos ar dalīšanos ar viltus ziņām, veicinātu medijpratību un kritisko domāšanu īpaši jauniešu un gados vecāko cilvēku auditorijās, Valsts kanceleja sadarbībā ar Kultūras ministriju un Iekšlietu ministriju uzsāk kampaņu “Medijs ≠ Komēdijs”.

Informācija par kampaņu un “piecu punktu filtrs”, kuru izmantot viltus ziņu atpazīšanā, atrodams mājaslapā ej.uz/taure.

Labklājības ministrija izveidojusi dokumentālu filmu par vides pieejamību

Download PDF


Latvijā ir gandrīz 188 tūkstoši cilvēku ar invaliditāti, kuru iespējas vienlīdzīgi piedalīties visās dzīves jomās lielā mērā nosaka arī apkārtējās vides pieejamība.

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par nodokļu reformu

Download PDF

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus līdz šī gada 21. oktobrim aizpildīt aptaujas anketu par informētību, zināšanām un attieksmi par diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu. Aptauja ir daļa no tiesībsarga ierosinātās pārbaudes lietas par nodokļu reformas neapliekamā minimuma, atvieglojumu un attaisnoto izdevumu piemērošanas problēmu, efektivitātes un risinājumu izvērtējuma.

Jēkabpils novada pašvaldība aicina savlaicīgi APMAKSĀT Jēkabpils novada pašvaldības izrakstītos RĒĶINUS

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība regulāri veic parādnieku apkopojumu, kā arī izsūta atgādinājuma vēstules par nenomaksātiem rēķiniem, tomēr ir gadījumi, kad pēc atgādinājuma vēstules saņemšanas parādus nenomaksā un nevēršas Jēkabpils novada pašvaldībā, lai noslēgtu vienošanos par parāda dzēšanas kārtību. Šādā gadījumā Jēkabpils novada pašvaldība vērsīsies tiesā par parāda piedziņu un papildus pamatparādam lūgs tiesu piedzīt no parādnieka Jēkabpils novada pašvaldības labā visus zaudējumus un ar lietas izskatīšanu saistītos izdevumus.

Kampaņā “Cilvēks, nevis diagnoze!” aicina spert pirmo soli cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem iekļaušanai sabiedrībā

Download PDF

Latvijā patlaban ir gandrīz 22 tūkstoši cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem, kam noteikta 1. vai 2. grupas invaliditāte. Sabiedrībā valdošo stereotipu un aizspriedumu dēļ šo personu socializēšanās iespējas nereti ir ļoti ierobežotas. Lai skaidrotu šo cilvēku iekļaušanas sabiedrībā nozīmību un iespējas, Labklājības ministrija (deinstitucionalizācijas atbalstam) uzsāk sabiedrības informēšanas kampaņu “Cilvēks, nevis diagnoze!”.

Aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām peldbaseinos!

Download PDF

Jēkabpils novada iedzīvotājus aicina pieteikties vingrošanas nodarbībām ūdenī Ilūkstes un Jēkabpils peldbaseinos! Nodarbības bez maksas.

Veikti remontdarbi Dignājas baznīcā

Download PDF

Ar piešķirto Jēkabpils novada pašvaldības finansējumu 500 EUR Dignājas baznīcā ir atjaunoti ieejas vārti un veikts baznīcas galveno durvju remonts.

Dz. Nartiša

Biedrība “Cerību logi” realizē projektu

Download PDF
Jēkabpils novadā Kalna pagastā biedrība „Cerību logi” ar aktīvu iedzīvotāju atbalstu realizē projektu „Atpūtas vietas „Sapņu kalniņš” ierīkošana”. Projekta mērķis: sapost apkārtni, mudināt iedzīvotājus padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un izcelt tos pozitīvos un paliekošos darbus, kas stiprinās Latvijas vērtības nākotnē. Jēkabpils novada pašvaldībā 2018. gada NVO projektu konkursā šīs ieceres realizēšanai piešķīra 700 EUR.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv