Monthly Archives: October 2018Zasā izskanējis konkurss “Atnāc ar savu dziesmu”

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzija

TUESI.LV | Agnese Timofejeva – muzeja vadītāja

Download PDF

Karjeras nedēļas aktivitātes Viesītes vidusskolā

Download PDF

2018.gada 8.-12.oktobrim Latvijā tika atjaunotas Karjeras nedēļas tradīcijas. Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) aicināja izglītības iestādes pievērsties Karjeras izglītības atbalsta aktivitātēm.

Iepazīstam profesijas

Download PDF

Turpinot karjeras izglītību, 18.oktobrī Sūnu pamatskolā viesojās vairāku profesiju pārstāvji. 1. – 4. klašu skolēni iepazinās ar šuvējas Aijas Kavrigas darbu, noskatījās prezentāciju par šuvējas darbu senatnē un mūsdienās, kā arī praktiski darbojās radošajā darbnīcā, veidojot paši savus tērpus no dažādiem audumu gabaliņiem.

Rudens – mācību ekskursiju laiks

Download PDF

Rudens Sūnu pamatskolas skolēniem iesācies darbīgs un notikumiem pilns –  krājot zināšanas, apgūstot prasmes un iegūstot pieredzi nākotnei. Mācību ekskursijas palīdz uzzināt ko jaunu. Tāpēc 1.-5. klašu skolēni apmeklēja izglītojošu un interaktīvu centru Gulbenē “Dzelzceļš un Tvaiks”, kur iepazinās ar profesijām, kas saistītas ar dzelzceļu, kā arī izmēģināja vairāk kā 20 interaktīvas ierīces. Bioloģiskajā saimniecībā “Lukstiņi” ielūkojās  bišu audzētāju ikdienas darbos, kā arī degustēja neparastus medus veidus – medu ar šokolādi, ķiplokiem, pīlādžogām u.c. Trušu dārzā “Sveķi” skolēni iepazinās ar dažādu mājdzīvnieku, mājputnu audzēšanu un kopšanu.

Download PDF

31.oktobrī Zasas parkā Spoku nakts pasākums “Bīstamais pārgājiens” ATCELTS

Download PDF

27. oktobrī koncerts-konkurss “Atnāc ar savu dziesmu” Zasā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Koncerts- konkurss “Atnāc ar savu dziesmu” jau tuvojas!

Pavisam droši varam teikt, ka 27. oktobra laika prognoze Zasā būs labvēlīga, jo pie mums ciemosies un vakaru vadīs TV un radio personība- atraktīvais Māris Grigalis.

Sēlijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu tikšanās pie Raiņa

Download PDF

24. oktobrī Raiņa muzejā Tadenavā notika Latvijas Pašvaldību Savienības (LPS) iniciēta Sēlijas pašvaldību (Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novada) sabiedrisko attiecību (SA) speciālistu diskusija par šo speciālistu profesionālo darbību, ikdienas problēmām, veiksmes stāstiem, talantiem, idejām, redzējumu par profesijas un pašvaldību attīstību kopumā. Sabiedrisko attiecību speciālistu profesija ir izaicinājumiem pilna – par to gūta pārliecība arī šajā tikšanās reizē. 

Pieredzes apmaiņā Rēzeknes novadā

Download PDF

Skaistā, rudenīgā 23. oktobra rītā Jēkabpils apriņķa kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Rēzeknes novadu. Diena piepildīta ar daudzveidīgiem notikumiem, jo Latvijā ir skaistas vietas, čakli cilvēki, sakopti ciemi un pilsētas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv