Daily Archives: 25/09/2018Aicina uz tīklošanās semināru “Iespējas un izaicinājumi uzņēmēju sadarbībai zinātnē” Jelgavā

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar LIAA Tehnoloģiju skautiem organizē tīklošanas semināru “Iespējas un izaicinājumi uzņēmēju sadarbībai zinātnē”, kas notiks 10.10.2018.,pl.11.00  Jelgavā, Pasta iela 37, Jelgavas novada pašvaldības Lielā zāle, 1.stāvs.

Semināra mērķis – savest kopā  uzņēmējus, ideju autorus un  pētniekus, lai  uzzinātu, kā sadarbībā ar pētniecības organizācijām varat risināt sev aktuālos jautājumus jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādē un pilnveidošanā.

 Tikšanās-darba grupas dalībnieki: uzņēmēji,  zinātnieki, tehnoloģiju skauti, iestāžu pārstāvji.

Download PDF

Domes sēde!

Download PDF

27.09.2018. Rīgas ielā 150a, plkst. 11:00, domes sēde.

Ar domes sēdes darba kārtību variet iepazīties šeit.

Tuvojas 13. Saeimas vēlēšanas

Download PDF

Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā sasnieguši 18 gadu vecumu.

11. oktobrī Jēkabpils novada senioru pēcpusdiena Leimaņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. oktobrī plkst. 13.00 Leimaņu Tautas namā Jēkabpils novada senioru pēcpusdiena. Ar jaunām un vecām dziesmām Jūs priecēs “Rikardions” un Kristīne Šomase. Dalībniekus aicinām pieteikties līdz 8. oktobrim pie saviem kultūras darbiniekiem.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

G.Audzītis

Rīkos vēstures lekcijas Jēkabpils novada bibliotēkās

Download PDF

Sagaidot Latvijas simtgadi, Jēkabpils novada bibliotēkās viesosies Jēkabpils Vēstures muzeja darbinieki ar lekcijām:
3.10.18. plkst. 11.00 Kalna bibliotēkā (doktorātā), plkst. 13.00 Zasas bibliotēkā par tēmu “Pirmais pasaules karš Jēkabpils apkārtnē” – lektore Iluta Bērziņa;
10.10.18. plkst. 11.00 Leimaņu bibliotēkā (Leimaņu TN), plkst. 13.00 Zasas bibliotēkā par tēmu “Latvijas Valsts izveidošanas laiks” – lektore Ilga Cimbule.

Pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Pārsteidzošā Rudens klasika Červonkas baznīcā

Download PDF
Šis rudens ar līdz ar dzestrumu, dūmakām un gājputnu spārnu šalkoņu dzidrās naktīs, mums ir atnesis lielu notikumu. Červonkas baznīcai maina jumtu!
Tas nozīmē, ka ilgi gaidītais Vidzemes Kamerorķestra koncerts notiks telpā, kas teju vibrē uz atdzimšanas sliekšņa.
Uz koncertu aicinām sestdien, 13. oktobrī plkst. 18.00.
Muzicēs Vidzemes Kamerorķestris.

Aizritējis IX Sēlijas kongress

Download PDF

Jebkuram notikumam ir kāds sākuma impulss, kas to ierosina un spēj radīt vilkmi, lai to īstenotu. 1999. gada 20. un 22. maijā  Aknīstē, Sunākstē un Viesītē notika Sēļu I kongress jeb Pirmais Sēlijas kongress. Piedalījās Lietuvas ZA pētnieki un kultūrvēsturnieki, tad arī Sunākstes baznīcā mācītājs Juris Saivars iesvētīja sarkanbaltzaļo Sēlijas karogu.

Sporta sarīkojumi | oktobris 2018

Download PDF
NOLIKUMS NOLIKUMS

Pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

 

Piesakies koncertam “Ar ģitāru par dzīvi” Leimaņos!

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv