Daily Archives: 19/09/2018Apvienotā komiteju sēde

Download PDF

20.09.2018. Rīgas ielā 150a, plkst. 9.30 notiks apvienotā komiteju sēde

Darba kārtība

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks 13. Saeimas vēlēšanas

Download PDF

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks pirms vēlēšanu dienas Latvijā, kurā var iepazīties ar partiju programmām un deputātu kandidātu sarakstiem, kā arī vēlētāji var iesniegt iesniegumus, kuri vēlas nobalsot savā atrašanās vietā:

Pirmdien, 1.oktobrī: no plkst.17.00 -20.00
Otrdien, 2.oktobrī: no plkst. 8.00 – 11.00
Trešdien, 3.oktobrī: no plkst. 17.00 – 20.00
Ceturtdien, 4.oktobrī: no plkst. 9.00 – 12.00
Piektdien, 5.oktobrī: no plkst. 10.00 – 16.00

13. Saeimas vēlēšanas dienā

Sestdien  6.oktobrī

plkst.7.00 – 20.00

Tiesībsargs izsludina konkursu “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Tiesībsargs aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pieteikt konkursam nevalstiskās organizācijas, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti. Konkursu organizē tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. Nevalstiskās organizācijas var pieteikt ikvienā no 7 nominācijām, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi nvobalva@tiesibsargs.lv līdz 30. oktobrim.

Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus un sekmēt personu ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju darbību. Konkursam izvēlētas 7 nominācijas, kurām iespējams pieteikt atbilstošākās nevalstiskās organizācijas (“Skaļākā balss”, “Nodarbinātības veicinātājs”, “Digitālās integrācijas veicinātājs”, “Pakalpojumu nodrošinātājs”, “Izglītības veicinātājs”, “Sociālā kampaņa”, “Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”).

Rīgas dome pateicās Sēlijas novadu apvienībai

Download PDF

“Rīgas svētki 2018” – pilsētas 817. dzimšanas diena, kas šogad notika Latvijas valsts simtgades zīmē, risinājās pilsētas parkos un laukumos, sporta un kultūras centros. Svētkus apmeklēja vairāk nekā 230 000 rīdzinieku, pilsētas viesu no Latvijas novadiem, kā arī tūristi no ārvalstīm.

Notiks seminārs sociālā uzņēmuma dibinātājiem

Download PDF

2018. gada 26. septembrī plkst. 14.00 Krustpils  novada pašvaldības konferenču zālē Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību organizē semināru par sociālo uzņēmējdarbību Jēkabpils reģiona iedzīvotājiem, uzņēmējiem un nevalstiskām organizācijām projekta „Sabiedriskā labuma radīšana caur uzņēmējdarbību” ietvaros. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar sociālo uzņēmumu reģistrēšanas prasībām un kārtību, kā arī tiks sniegti praktiski ieteikumi uzņēmējdarbības atbalsta saņemšanai, finansējuma piesaistei un subsidēto darbavietu izveidošanai.

Futbola turnīrs Dignājā

Download PDF

Tradicionālais Jēkabpils novada futbola turnīrs šogad norisinājās 15. septembrī Dignājas pamatskolas sporta laukumā. Turnīrā piedalījās 7 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās, un labākās 2 cīnījās tālāk ceturtdaļfinālā.

Sportiskā rotaļu laukuma atklāšana Vidsalā

Download PDF

14. septembrī Vidsalā, piedaloties aptuveni simts apmeklētājiem, tika atklāts bērnu rotaļu laukums. Pasākuma laikā norisinājās pludmales volejbola turnīrs, kas pulcēja 4 komandas, kā arī norisinājās dažādas citas aktivitātes visai ģimenei. Pasākumā vieni no visvairāk gaidītajiem viesiem bija biedrība „Ūsiņš”, kas priecēja bērnus un pieaugušos ar ponijiem.

Bezmaksas seminārā Rēzeknē palīdzēs jauniešiem apgūt darba tirgum un biznesam nepieciešamās iemaņas

Download PDF

Starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros 20. septembrī Rēzeknē noritēs bezmaksas seminārs jauniešiem. Seminārā ar pieredzi,  zināšanām un padomiem dalīsies četri dažādu nozaru profesionāļi – mūziķis Justs Sirmais, riska kapitāla fondā Overkill Ventures programmu vadītāja Diāna Lāce, sociālo mediju stratēģe un reklāmas aģentūras “WWWOLF” vadītāja Jurita Krūma un fitnesa treneris Dinārs Zāģers.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv