Daily Archives: 11/09/2018Aicinām pieteikties dalībai ikgadējā koncertā-konkursā “Atnāc ar savu dziesmu”!

Download PDF

Vai Tu jau iesildi balsi? Koncerts-konkurss “Atnāc ar savu dziesmu” būs arī šogad! Iezīmē savā kalendārā 27. oktobra vakaru košā krāsā, jo tieši tāds- košs un pārsteigumiem pilns- būs šis vakars Zasas kultūras namā! Kopš šī brīža līdz pat 5. oktobrim (ieskaitot) aicinām pieteikties dalībai konkursā ikvienu dziedāt gribētāju. Tev nav jābūt profesionālim, nav nozīmes, cik tev ir gadu. Pie mums tiek gaidīts ikviens, kas mīl dziesmu. Tomēr atceries, ka šis ir konkurss, un tavu uzstāšanos vērtēs žūrija, tāpēc gatavojies šim notikumam rūpīgi!

Noslēdzies no 2008. līdz 2018. gadam ilgušais projekts “Latvju zīmju parks”

Download PDF

Kad bijušais Leimaņu pagasta padomes priekšsēdētājs A.Vanags ieteica aizaugušo dārziņu teritoriju pie Leimaņu tautas nama kaut kā iekopt, tad es kā toreizējā tautas nama vadītāja griezos pie kādreizējās SIA “Monarda” apstādījumu projektētājas I.Šmites, lai pasūtītu parkam apstādījumu veidošanas projektu.

Pirmajā nedēļā veselības apdrošināšanas iemaksas veiktas 22 tūkstošu eiro apmērā

Download PDF

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā. Aptuveni 40 % iedzīvotāju veselības apdrošināšanas iemaksas veikuši ne tikai par šo, bet jau arī par 2019. gadu.

Vienlaikus iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju aizpildīt tiešsaistes (online) testu vietnē www.apdrosinaties.lv, lai noskaidrotu savu apdrošināšanas statusu un to, vai viņiem ir jāveic brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas. Līdz šim tests ir aizpildīts vairāk nekā 11 tūkstoši reižu.

Dabu skaita ne tikai latvieši

Download PDF

Latvijas dabas vērtību apzināšana jeb Dabas skaitīšana triju gadu periodā (2017. – 2019. gadam) aptver ļoti lielu teritoriālo platību, kas ekspertiem ir jāapstaigā un jāizvērtē. Tā kā zinošu ekspertu Latvijā nav pietiekamā daudzumā, papildspēki tiek meklēti kaimiņvalstīs. Tādēļ šīgada sezonā 250 ekspertu kopumā ir ne tikai latvieši, bet arī igauņi, lietuvieši un baltkrievi.

Par lapsu un jenotsuņu vakcināciju pret trakumsērgu

Download PDF

Pārtikas un veterinārais dienests 3. septembrī uzsācis savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Vakcinācijai  tiek izmantota dzīvu novājinātu trakumsērgas vīrusa SAD BERN MSV Bio 10 celmu saturoša vakcīna „Lysvulpen por.a.u.v.”. Vakcīna šķidrā veidā ievietota folija kapsulā, kas iestrādāta barības apvalkā. Ēsma izskatās kā brūngans kubiks, nedaudz mazāks par sērkociņu kastīti. Vakcīnas tiks izvietotas vienmērīgi Latvijas austrumu daļā 19 245 km2 platībā, uz 1 km2 izsviežot 20 – 25 vakcīnas ēsmas ar 500 metru atstarpi starp lidojumu joslām.

Ģenerāldirektors M. Balodis

Vēlēšanu komisija

Download PDF

Ja radušās kādas neskaidrības Saeimas vēlēšanu jautājumos, lūgums sazināties:

Sarmīte Vanaga , Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja, tālr. 29173028;
Lolita Matuseviča, Jēkabpils novada vēlēšanu komisijas sekretāre, tālr. 22337185

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv