Daily Archives: 10/09/2018Izmaiņas Zasas un Liepu bibliotēku darbībā

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldībā 2018. gada 2. augustā tika saņemts Ineses Grauzes iesniegums ar lūgumu atbrīvot no Jēkabpils novada Zasas bibliotēkas vadītāja amata ar 2018. gada 3. septembri. Līdz ar to, Jēkabpils novada dome 30. augusta sēdē nolēma:

Apstiprināts Jēkabpils novada Enerģētikas rīcības plāns 2018. – 2025. gadam

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions īstenoja starptautisko projektu “Baltijas enerģētikas teritorijas – plānošanas perspektīvas” jeb BEA-APP, kurā tika izstrādāti enerģētikas rīcības plāni16 Zemgales pašvaldībām. Jēkabpils novada pašvaldībā tika saņemts SIA “EKODOMA” izstrādātais Jēkabpils novada pašvaldības “Enerģētikas rīcības plāns 2018.-2025.gadam”.

Notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”

Download PDF

Integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros no šā gada 17. līdz 21. septembrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

Ar 1. oktobri Jēkabpils novadā mainīsies siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs

Download PDF
Jēkabpils novada dome 30. augusta sēdē nolēma turpmāk apstiprināt sekojošus siltumenerģijas pakalpojumu tarifus Jēkabpils novada pašvaldībā (bez PVN):
  1. Pievienotās vērtības nodoklis tiek aprēķināts Pievienotās vērtības nodokļa likumā noteiktajā kārtībā un apmērā.
  2. Atzīt par spēku zaudējušu 2013.gada 22.augusts Jēkabpils novada domes lēmuma Nr.293 (protokola Nr.12) 2.punktu.
  3. Lēmums stājas spēkā ar 2018. gada 1. oktobri.

Līdz 17. septembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem

Download PDF

Mācies Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrā!

Neformālās izglītības programmas

* mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas!

Labklājības ministrija aizsāks sociālo kampaņu “Radi Ģimeni”

Download PDF

Ceļā uz mērķi – no bērnunamiem brīva Latvija trešdien, š.g. 12. septembrī, plkst. 11:00 Rīgas ģimeņu atbalsta centrā “Dūja”, Klostera ielā 4 (Vecrīgā), Labklājības ministrija (LM) atklās sociālo kampaņu “Radi Ģimeni”. Tajā LM sadarbībā ar atbalsta programmu “Plecs” skaidros uzņemošās ģimenes statusus – audžuģimene, aizbildnis, viesģimene, adoptētājs, to iegūšanas procesus un atbalsta iespējas, vienlaikus aicinot vecākus rūpīgi izvērtēt savu gatavību uzņemt ģimenē bērnu.

Noslēdzies projekts “Slate cauri gadu desmitiem”

Download PDF

Ir valsts simtgades gads, kas aicina atskatīties uz aizvadītajiem gadiem.

Dzejas draugu diena Raiņa muzejā “Tadenava”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Tadenavā, Raiņa bērnības muzejā, 14. septembrī notiks Dzejas draugu diena “Kā dzejoli skolo”, kurā dzejai pievienosies tās labākie draugi – māksla un mūzika.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv