Daily Archives: 06/09/2018Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils, Salas, Viesītes, Krustpils, Aknīstes novadu pedagogu konference (FOTO)

Download PDF

Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>

Zemāk var iepazīties ar dienas kārtību.

“Mācot mācos pats.” (Seneka)

Download PDF

Plandot rakstainiem zemgaliešu svārkiem, aiziet vasara basām kājām pa putekļu mežģīnēm klātajiem lauku ceļiem. Nāk rudais rudens ar vidzemnieku goda svārkiem mugurā, piespraudis krāšņas Sēlijas saktas sev pie krūtīm.

14. septembrī Vidsalā ģimeņu sporta diena un pludmales volejbola turnīrs

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. septembrī Kalna pagasta Vidsalā Ģimeņu sporta diena un Mazais pludmales volejbola turnīrs (2:2). Plkst. 17.00 rotaļu laukuma atklāšana, sportiskas aktivitātes individuāli un visai ģimenei. Ciemosies biedrība “Ūsiņš” ar ponijiem. Plkst. 18.00 Mazais pludmales volejbola turnīrs (2:2) – sieviešu, vīriešu vai jauktās komandas. Organizē biedrība “EKO Selonia” sadarbībā ar Kalna pagasta pārvaldi. Pasākums bez maksas!

Sīkāka informācija pa tālr. 22432134

Download PDF

Sāk piedāvāt mazos aizdevumus lauku teritorijās

Download PDF

Attīstības finanšu institūcija ALTUM no šodienas sāk piedāvāt pilnīgi jaunu aizdevumu programmu “Mazie aizdevumi lauku teritorijās”, kas ir izstrādāta sadarbībā ar Zemkopības ministriju. Programma, kuras kopējais finansējums ir 13,8 miljoni eiro, ir līdz šim nebijusi valsts atbalsta iespēja, jo paredzēta tikai tiem, kas saimnieko ārpus lielajām pilsētām un kuriem ir neliels gada apgrozījums (līdz 70 tūkstošiem eiro).

Pirmsskolas un sākumskolas pedagogi ir aicināti pieteikties semināriem par mutes un zobu veselību

Download PDF

Veselības ministrija ir uzsākusi Programmas pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem īstenošanu, kuras ietvaros piedāvā iespēju pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem visā Latvijā pieteikties bezmaksas semināriem. Pirmie semināri notiks jau 2018. gada 28. augustā Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskolā un 30. augustā Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte”. Kopumā projekta ietvaros plānots īstenot 12 seminārus dažādās vietās Latvijā.

13. septembrī seminārs pedagogiem par mutes un zobu veselības veicināšanu

Download PDF

Programmas pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem seminārs notiks š.g. 13. septembrī plkst.10.00 (reģistrācija no plkst.9.30) Krustpils novada konferenču zālē (2. stāvā) Rīgas ielā 150a.

Ābeļu Tautas nama pašdarbības kolektīvi uzsāk jaunu sezonu

Download PDF
No 10. septembra, uzsākot jaunu darba sezonu, Ābeļu Tautas nams aicina pieteikties jaunus, darbīgus dalībniekus šādos pašdarbības kolektīvos:
  • VPDK “Kaupre”
  • Ābeļu amatierteātrī
  • Jauniešu jauktajā ansamblī “TOMĒR”
  • Sieviešu vokālajā ansamblī “Elēģija”
  • Eiropas deju kopā senioriem “Ābelietes”
  • Rokdarbu klubiņā “Bitītes”
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv