Daily Archives: 05/09/20186. septembrī Initas Šteinbergas mākslas darbu izstādes atklāšana Tadenavas muzejā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

6. septembrī plkst. 14.00 aicina uz Initas Šteinbergas mākslas darbu izstādes atklāšanu un lasījumu “Florence un Tadenava. Simboliem pieskaroties”.

15. septembrī Sēlijas kausa 3. posms motokrosā “Slīterānos”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

15. septembrī mototrasē “Slīterāni” Dignājas pagastā pie Vandāniem Sēlijas kausa 3. posms motokrosā. Reģistrācija plkst. 7.00, treniņi plkst. 9.00 un pirmie starti jau plkst. 12.00.

Iespēja paaugstināt savu kvalifikāciju sedzot tikai 10% no mācību programmas maksas

Download PDF

Izmantojiet iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju un apgūt jaunas prasmes, sedzot tikai 10% no mācību programmas maksas!

Ja strādājat un esat sasniedzis 25 gadu vecumu, un vēlaties uzlabot esošās vai arī apgūt jaunas prasmes, lai paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū, piesakieties uz kādu no zemāk redzamajām mācību programmām, maksājot tikai 10%  (vai pat 0%, ja Jums piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss) no kopējās mācību maksas.

Izveidota Audžuģimeņu informācijas sistēma

Download PDF

Ir izveidota informācijas sistēma, kurā tiks vienkopus ievadīta informācija par audžuģimenēm un specializētajām audžuģimenēm, un tajās ievietotajiem ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem. Tas palīdzēs nodrošināt ātrāku bērnu nokļūšanu ģimenē, jo līdz šim minētajam nolūkam nebija vienotas informācijas sistēmas, kas atbilstu Valsts informācijas sistēmu likuma prasībām.

Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu piedalās 22 komandas

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Leimaņu bibliotēkas bērnu žūrijas dalībnieki dodas ekskursijā

Download PDF
Par tradīciju augusta nogalē Leimaņu bibliotēkā ir kļuvusi ekskursija bērnu žūrijas dalībniekiem. Nu jau gadu garumā esam iepazinušies ar tuvāko apkārtni, Jēkabpili, Krustpili, Līvāniem u.c.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv