Daily Archives: 03/09/2018Latvija Pasaules talkā š.g. 15. septembrī piedalīsies ar mūsu cilvēku vēstījumu nākamajai simtgadei

Download PDF

Ar rosinājumu katram no mums iestādīt savu koku vai piedzīvot koka dzimšanu no iestādītās sēkliņas, LIELĀ TALKA aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Pasaules talkā, kas notiks 150 pasaules valstīs š.g. 15. septembrī.

Latvijas cilvēku vēstījums visai pasaulei līdz ar to būs viennozīmīgs: mēs stādām Laimes koku savas Latvijas un visas planētas veselībai un labai dzīvei. Pasaules talka sāksies Jaunzēlandē plkst.10.00 pēc vietējā laika un sekos Saulei dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas. Talka noslēgsies Havaju salās. Pasaules talka būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē.

Baltu ceļa – zemgaļu un sēļu tūrisma apmācības – Tērvetē un Jēkabpilī

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģions projekta “Starptautiskais kultūras maršruts “Baltu ceļš”” ietvaros organizē un ielūdz uz 2 apmācību cikliem:

1. BALTU – ZEMGAĻU KULTŪRVĒSTURISKAIS MANTOJUMS KĀ KULTŪRAS MARŠRUTS

Vieta:  VAS “Latvijas valsts meži” piederošajā Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē centra ēkā: “Tērvetes sils”, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Laiks: 11.09.2018 ; 18.09.2018 ; 25.09.2018

VID izveido īpašu konsultāciju tālruni un e-pasta adresi ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem

Download PDF

Lai informācija par nodokļu jautājumiem būtu pieejamāka ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir izveidojis atsevišķu e-pasta adresi un  tālruņa numuru, kur nodokļu konsultanti atbildēs uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem nodokļu jomā. Jaunizveidotā e-pasta adrese ir diaspora@vid.gov.lv un nodokļu konsultantu tālruņa numurs – +371 67122443.

21. septembrī notiks IX Sēlijas kongress Salas novadā

Download PDF

Piektdienā, 21. septembrī Salas novada Salas kultūras namā notiks devītais Sēlijas kongress. Tā galvenā tēma ir “Nacionālā attīstības plāna devums Sēlijas novada attīstībai”.

Kongresa rīkotāji ir septiņi Sēlijas novadu apvienības biedri: Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novadu pašvaldības. To atklās kongresa izpildrīkotāja – Sēlijas novadu apvienības vadītāja, Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe.

Jēkabpils novada atklātais volejbola turnīrs un nūjošanas festivāls Zasā

Download PDF
25. augustā Zasā norisinājās ikgadējais vasaras volejbola turnīrs, kā arī, lai popularizētu nūjošanu un veselīgu dzīvesveidu, jau otro gadu, slimību profilakses un veselības veicināšanas projekta ietvaros, profesionāla fizioterapeita vadībā iedzīvotājiem bija iespēja iemācīties nūjošanas pamatprincipus un piedalīties nūjošanas festivālā.

5. septembrī orientēšanās sacensības Zasā

Download PDF

Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” aicina uz orientēšanās sacensībām 5. septembrī Zasas ciematā un parkā. Starts atvērts no 16.00 līdz 18.30. Piedāvājam distances visās meistarības un vecuma grupās.

<< NOLIKUMS >>

B.Čākure

Iedzīvotāju skaits Jēkabpils novadā (01.09.2018)

Download PDF

Iedzīvotāju skaits Jēkabpils novadā uz 2018. gada 1. septembri: 4674

M. Šicāne,
Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

8. septembrī norisināsies projekta “Sēlijas ievērojamāko cilvēku virtuālais vēstījums Latvijas simtgadē” noslēguma pasākums

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

8. septembrī plkst. 15.00 Raiņa muzejā “Tadenava” norisināsies projekta “Sēlijas ievērojamāko cilvēku virtuālais vēstījums Latvijas simtgadē” noslēguma pasākums.

Aicina piedalīties Eiropas kultūras mantojuma dienās Zemgalē

Download PDF

Eiropas kultūras mantojuma dienas (turpmāk – Mantojuma dienas) aizsākušās 1984. gadā Francijā kā atvērto durvju dienas vēstures pieminekļos. Kopš 1999. gada Mantojuma dienas ir kļuvušas par kopīgu Eiropas Padomes un Eiropas Komisijas iniciatīvu, kurā piedalās 50 valstis, kuras ir pievienojušās Eiropas Kultūras Konvencijai.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv