Daily Archives: 03/08/2018Pašvaldības aktivitātes starptautiskajā sadarbībā

Download PDF
Jēkabpils novada pašvaldības delegācija šī gada 2. jūlijā devās vizītē uz Šarkovščinas rajonu Baltkrievijā ar mērķi piedalīties Šarkovščinas pilsētas 515 gadadienai un Baltkrievijas Republikas Neatkarības dienai veltītajā svinīgajā pasākumā. Jēkabpils novada pašvaldību vizītē pārstāvēja domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, izpilddirektors Jānis Subatiņš un projektu speciāliste Agnese Kalniņa.

Jēkabpils novada amatnieki pirmo reizi pārstāv Latviju Slovākijas tautas mākslas festivālā

Download PDF
Agrā pavasarī amatniecības centrā “Rūme” viesojās Slovākijas Tradicionālās tautas mākslas un amatniecības asociācijas vadītāji Ļubica Kuzmova un Milošs Kunkels, kuri mūsu novadu apmeklēja projekta “Apstell” ietvaros. Starptautiskajā projektā “Apstell” biedrība “Lauku partnerība Sēlija” piedalās kā viens no partneriem. Tā, pateicoties šim projektam, “Rūme” nodibināja jaunus kontaktus, un mūsu novads tika uzaicināts piedalīties amatnieku festivālā, kas notika 21.un 22.jūlijā nelielā Slovākijas kalnu pilsētiņā Štrbske Pleso.

Aizvadīta “Aktīvās atpūtas un izklaides diena” Dunavā

Download PDF
27. jūlijā, Dunavā, sporta laukumā bija vērojama liela rosība. Nebaidoties no saules svelmes te pulcējās apmeklētāji, lai piedalītos “Aktīvās atpūtas un izklaides dienas” piedāvātajās aktivitātēs, lai rosinātu darboties kopā.

11. augustā plkst. 11.00 sacensības jātnieku sportā “Ūsiņa Kauss 2018” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. augustā plkst. 11.00 biedrības “Ūsiņš” rīkotās sacensības jātnieku sportā “Ūsiņa Kauss 2018” Ābeļu pagasta “Luģeniekos”. Sacensības šķēršļu pārvarēšanā 5 maršrutos.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv