Monthly Archives: augusts 2018Download PDF

apsv_n1

Jēkabpils novada Aktīvā senioru diena Mežgalē

Download PDF

Šogad Aktīvajā senioru dienā tikāmies saulainajā 22. augustā Mežgalē, Leimaņu pagastā. Dalībniekiem bija iespējams iepazīties ar labiekārtoto parka teritoriju, LEADER projekta realizēto lapeni, kur varējām ne tikai pulcēties, bet arī uzspēlēt gan dambreti un āra boulingu, gan iemēģināt velotrenažierus.

Dodies aizraujošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Aicinām piedalīties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā – Ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu, kas notiks zīmīgā datumā – 1. septembrī. Zinību diena mums šogad ir brīvdiena, tāpēc, pirms jaunā mācību gada sākuma, aicinām pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, dodoties 6 stundu garā ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!

15. septembrī futbola sacensības Dignājā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

15. septembrī plkst. 10.00 futbola sacensības Dignājā, Dignājas skolas sporta stadionā – Jēkabpils novada atklātais futbola kauss! Sacensības bez iepriekšējas pieteikšanās. Uz laukuma 4 spēlētāji + vārtsargs. Maksimālais spēlētāju skaits – 8. Reģistrēšanās līdz plkst. 9.45.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.
B.Čākure

Zinību diena Jēkabpils novada izglītības iestādēs

Download PDF

Svinīgie pasākumi 3. septembrī Jēkabpils novada izglītības iestādēs:

plkst.10.00 Zasas vidusskolā (svinīgais pasākums notiks Zasas kultūras namā),
plkst.8.30 Rubeņu pamatskolā,
plkst.9.00 Ābeļu pamatskolā,
plkst. 10.00 Dignājas pamatskolā.

R.Muižniece,
Izglītības un kultūras pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos

Politiski represētie un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki saņems 100 eiro atbalstu

Download PDF

Politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki par godu Latvijas valsts 100. gadadienai saņems vienreizēju 100 eiro lielu atbalstu. Tas tiek piešķirts, ņemot vērā šo personu likteni, no kuriem lielākā daļa cietusi no komunistiskā režīma, turklāt ar katru gadu šīs kategorijas iedzīvotāju skaits samazinās, daudziem pasliktinās veselība.

Izglītības darbinieku konference

Download PDF

29. augustā plkst.10.00 Krustpils novada konferenču zālē Rīgas ielā 150a 2. stāvā notiks Jēkabpils pilsētas un Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu izglītības iestāžu vadītāju un pedagogu augusta konference.

Rainelda Muižniece

30.08.2018. domes sēde

Download PDF

Domes sēde 30.08.2018. plkst. 11:00, Rīgas ielā 150a.

Ar domes sēdes darba kārtību variet iepazīties šeit

Jaunieši izdaiļo pienotavas ēku Rubeņos

Download PDF
Projekts “Rubeņu ciema vecās pienotavas apgleznošana”, kas tapa pateicoties jauniešu līdzdalības pasākumam “BalsoTu! Kā?” nu ir īstenots. Ceļš līdz tā īstenošanai nebūt nebija viegls, tomēr tā laikā tika iegūta lieliska pieredze, kura noderēs arī turpmāk. Grūtākais visā šajā posmā bija saprast lietas, kas saistītas ar to, kā sagatavot pašu ēku gleznošanai, lai paildzinātu krāsu noturību, un kādas krāsas ir nepieciešamas. Tāpēc ļoti noderēja viedoklis un pamācības no cilvēkiem, kas kaut ko par šīm lietām saprot vairāk.

Realizēts projekts „Dvēseļu putenis – stāsts par cīņām uz brīvību”

Download PDF

Šis gads Latvijai ir ļoti nozīmīgs. Valsts ir uz savas simtgades sliekšņa. Par godu jubilejai valstī notiek dažādi pasākumi. Arī mēs, Jēkabpils novada ļaudis, varam būt lepni, ka tieši mūsu novadā, Kalna pagastā (bij. Biržu pagastā) „ Ziedu” mājās, ir dzimis ievērojamais latviešu rakstnieks, tulkotājs un žurnālists Aleksandrs Grīns.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv