Daily Archives: 10/07/2018Atbalstīts Jēkabpils novada pašvaldības projekts “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā”

Download PDF

Latvijas valsts budžeta finansētās mērķprogrammas  “Ģimeņu atbalsta projektu konkurss pašvaldībām sadarbībā ar NVO” ietvaros ir atbalstīts Jēkabpils novada pašvaldības projekts “Ģimeņu iniciatīvu telpas izveide Jēkabpils novadā”.

Projekta mērķis ir ģimeņu iniciatīvu telpas izveide un aprīkošana Jēkabpils novada Dignājas pagasta Vandānu ciematā, kā arī ģimenes saliedēšanas aktivitāšu organizēšana.

Projekta ietvaros tiks organizētas sekojošas aktivitātes:

Dignōjīši starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica 2018”

Download PDF

Aicinājums amatniekiem, mājražotājiem un biedrībām!

Download PDF

Amatnieki, mājražotāji un biedrības! Jūs tiekat aicināti piedalīties ar savu klātbūtni, izstrādājumiem un amatu prasmēm 11. augustā Leimaņu pagasta Latvju zīmju parkā notiekošajā Jēkabpils novada svētku un Latvijas simtgades zaļumballes svinēšanā.

Pieteikšanās līdz 6. augustam pa tālruni 28315265 vai personīgi Leimaņu Tautas namā.

Autokrosa atklāšana un kvalifikācija “Pilskalnos” (FOTO)

Download PDF

Šovasar laiks laukiem – notiks divu dienu forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība”

Download PDF

Latvijas kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība” notiks 3. un 4. augustā Smelterē, Saunas pagastā, Preiļu novadā, lai veicinātu pieredzes apmaiņa un sadarbība starp kopienām un dažādu sektoru pārstāvjiem, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību – cilvēks palīdz cilvēkam.

Aicina piedalīties Ilūkstes novada svētku tirdziņā

Download PDF

Aicina mājražotājus, amatniekus, dārzeņu, augļu un stādu audzētājus piedalīties Ilūkstes novada svētku tirdziņā, kas notiks 14. jūlijā no plkst. 9.00 Stadiona ielā, Ilūkstē.
Papildus informācija:
http://www.ilukste.lv/aicinam-piedalities-ilukstes-novada-svetku-tirdzina/

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. jūlijā Kaldabruņas Pļavas muzejā Rundāles teātra studijas “Savējie” lielās grupas izrāde “Herbārijs. Ziedu sapņi”. Režisore L.Lauskiniece, horeogrāfe A.Bordjukova. Skaniski-horeogrāfisks kopdarbs, iedvesmojoties no O.Vailda pasakām un krāsojamās grāmatas pieaugušajiem “Ziedu sapņi”.30

Siena dienas 2018 ir klāt! Šī gada tēma – “ZOOM.ZUM.SAN”. Noslēgumā – SANĒŠANAS FESTIVĀLS

Download PDF

No 10. līdz 14. jūlijam biedrības „Ūdenszīmes” skaistajā mājvietā – bijušās Kaldabruņas sākumskolas āra teritorijā – nu jau vienpadsmito gadu norisināsies siena skulptūru plenērs „Siena dienas”. Šī gada skulptūru/vides objektu tēma ir “Zoom. Zum. San.”

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv