Monthly Archives: jūlijs 2018Download PDF

viegla_elpa

Aicina ievērot ugunsdrošību dabā

Download PDF

Valsts meža dienests atgādina par ugunsnedrošo periodu mežā. Latvijas Vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs informē, ka Latvijas mežos saglabāsies augsta ugunsbīstamība. Aicinām ikkatru iedzīvotāju atbildīgi ievērot ugunsdrošības noteikumus, atrodoties ne tikai mežos un purvos, bet arī pļavās, krūmājos un izcirtumos. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu,  aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem. Aicinām apdomāt vajadzību uzturēties mežos. No mazākās dzirksteles vai izsmēķa var notikt nenovēršama ugunsnelaime.

Par jebkuru aizdegšanos mežā vai tā tuvumā lūgums ziņot Sēlijas virsmežniecības inženierim Jurim Čaupjonokam, mob. tālr. 29422024, meža ugunsdzēsības stacijas vadītājam Jānim Iļjinam, mob. tālr. 25357188 vai vietējam mežzinim, kā arī VUGD -112.

 

 

11. augustā Latvju zīmju parkā Leimaņos – dažādas aktivitātes, koncerts, suitu sievas un Simtgades zaļumballe

Download PDF

11. augustā visā Latvijā tiks svinēta simtgades zaļumballe, 100 dienas pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas.
Tādēļ, sagaidot šo maģisko vakaru, aicinām doties uz Latvju zīmju parku Leimaņos, ļauties latvju zīmju burvībai un piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī baudīt novada amatierkolektīvu un svētku viesu – Alsungas suitu sievu – koncertu. Šajā vakarā noslēgsies arī Leimaņu latvju zīmju parka izveides projekts – 10 gadu laikā parkā uzstādītas 11 zīmju skulptūras.

Jēkabpils novada kultūras un sporta pasākumi 2018. gada augustā

Download PDF

Ābeļu pagasts

11.08. plkst. 11.00 Ābeļu pagasta “Luģeniekos” biedrības “Ūsiņš” rīkotās sacensības jātnieku sportā “Ūsiņa Kauss 2018”. Sacensības šķēršļu pārvarēšanā 5 maršrutos.

Dignājas pagasts

25.08. plkst. 14.00 Dignājas brīvdabas estrādē Teātra pēcpusdiena. Piedalīsies: Dignājas pagasta amatierteātris “Madagurči”,Līvānu amatierteātris, Turku SN amatierteātris “Maskas”, Dvietes amatierteātris ‘’Nebēdnieki’’. Ieejas maksa: 1 eiro.

Veloekskursija “Raiņa pirmais ceļojums” Tadenavā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

4. augustā plkst. 12.00 no Raiņa muzeja “Tadenava” notiks velobrauciens pa biedrības Ūdenszīmes izstrādāto velomaršrutu “Raiņa pirmais ceļojums” Jēkabpils novada Dunavas un Rubeņu pagastos.

Brauciens iekļauj trīs ciemus – Tadenavu, Kaldabruņu un Červonku – un deviņus apskates objektus, to skaitā Dronku Velnakmeni un Červonkas baznīcu. Kopumā velomaršruts ir 28 km garš un to ir iespējams izbraukt aptuveni četrās stundās. Brauciens ir pa rāmu Sēlijas nostūri – mazliet pa grants, bet lielākoties pa meža ceļiem.

17. augustā plkst. 22.00 Dunavā Jēkabpils novada atklātais Nakts turnīrs pludmales volejbolā, strītbolā un florbolā

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

17. augustā plkst. 22.00 Dunavā Jēkabpils novada atklātais Nakts turnīrs pludmales volejbolā, strītbolā un florbolā! Komandu sastāvs: pludmales volejbolā 2:2, strītbolā (vīriešu komandā) 3:3 (+2), florbolā (vīriešu komandām) 3:3 (+1). Pieteikšanās – līdz sacensību dienas plkst. 21.45. Par atbilstošu atmosfēru pasākumā gādās DJ Ainārs. Pasākums bez maksas.

Informācijai: 28677242, baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv

Izsludina pieteikšanos dienas nometnei Dignājas pamatskolā no 12. -15. augustam

Download PDF

„Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2018” projekta “Sadzīves priekšmeti un dzīvesveids Sēlijā X-XII gadsimtā”, Līguma Nr. 18/1-14.2/K58 ietvaros Dignājas pamatskolā norisināsies dienas nometne „Vēlais dzelzs laikmets Sēlijā”. Nometne paredzēta jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kas ir deklarējušies Jēkabpils novadā. Dienas nometne norisināsies no 12. līdz 15. augustam. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina nokļūšana uz un no nometnes vietas.

Pabeigti labiekārtošanas darbi pie Rubenes kultūras nama  

Download PDF

Jēkabpils novada Rubenes pagastā pie Rubenes kultūras nama ir pabeigti projekta Nr. 17-05-AL24-A019.2201-000005 „Publiskās ārtelpas labiekārtošana pie Rubenes kultūras nama Rubenes pagastā” ietvaros plānotie labiekārtošanas darbi, sasniedzot projektā izvirzīto mērķi – labiekārtot publisko ārtelpu oriģinālas un estētiskas vides veidošanai un drošības līmeņa paaugstināšanai Rubenes pagasta teritorijā pie Rubenes kultūras nama.

Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija piestāj Līvānu, Jēkabpils un Krustpils novados

Download PDF
No 28. līdz 30. jūlijam cauri Līvānu, Jēkabpils un Krustpils novadiem pa Latvijas lielākas upes ūdeņiem devās unikālā Daugavas ūdens tūrisma maršruta izpētes ekspedīcija. Šajās dienās komanda ar plostiem mēroja vairāk kā 60 km un piestāja dažādās apskates vietās, lai izpētītu to piemērotību laivotājiem.

Eksperti atzīst, ka šis Daugavas posms ir blīvāk apdzīvots, līdz ar ko upes krasti ir izkoptāki un ērtāk pieejami laivotājiem. Īpaši izceļama atpūtas vieta “Daugmales”, kur iespējams ne vien baudīt brīnišķīgus Daugavas skatus, bet arī iznomāt laivas un citu sporta inventāru. Upes mierīgais tecējums šajā maršrutā kļūst arvien straujāks, un ūdens tūristus var pārsteigt lielizmēra zemūdens akmeņi.

Aicina ziedot bērnu rotaļu un sporta laukuma izveidei Vidsalā

Download PDF

Aicinām ziedot līdzekļus bērnu rotaļu un sporta laukuma izveidei, kā arī labiekārtot vietu kur visa ģimene var pavadīt laiku Vidsalas ciemā.
Biedrība “EKO Selonia” ir piesaistījusi Jēkabpils novada finansējumu 700,00 EUR apmērā bērnu rotaļu laukuma izveidei, kā arī sadarbībā ar Kalna pagasta pārvaldi un vietējiem iedzīvotājiem augustā tiks labiekārtots pludmales volejbola laukums, uzstādīta āra tualete un izveidota ugunskura vieta. Tomēr, lai ģimenes varētu kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku biedrība aicina ziedot līdzekļus lapenes izveidei, kā arī bērnu un jauniešu sporta un brīvā laika inventāra (strītbola groza, āra trenažieru un tml.) iegādei un uzstādīšanai.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv