Daily Archives: 26/06/2018Jēkabpils novadā ciemojas humānās palīdzības delegācija no Vācijas

Download PDF
Šī gada astotajā jūnijā tika sagaidīti Jēkabpils novada draugi, humānās palīdzības delegācija no Vācijas. Tomass Bīlers, Hardijs Kortmans, Johans Gocs, Svens Cāns ieradās tieši no lidostas, kur ciemiņus sagaidīja tulkotāja Silvija Raģele, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, izpilddirektors Jānis Subatiņš un sociālā darbiniece Eva Zeipe-Mača.

No 1. jūlija Latvijā tiks ieviesti divi specializēto audžuģimeņu veidi

Download PDF

No 1. jūlija Latvijā tiks ieviesti divi specializēto audžuģimeņu veidi – krīzes audžuģimenes, kurām jāuzņem bērns (t.sk. zīdainis, no vardarbības cietušais, ar funkcionāliem traucējumiem) jebkurā diennakts laikā, un specializētās audžuģimenes bērniem ar invaliditāti, kuriem izsniegts atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību sakarā ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Abas specializācijas vienlaikus iegūt nevarēs.

Aicina iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Download PDF

Aicinām Jēkabpils un Jēkabpilij tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 18.jūlija  līdz 8.augustam, Ābeļu tautas namā, Brodos, Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā.

Informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks trešdien, 18.jūlijā no plkst. 11:00 – 12:30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, trešdienās, sākot no 25. jūlija, no plkst. 11:00 – 14:00.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv