Daily Archives: 25/06/2018Pilnvara – kam un kādās situācijās nepieciešama?

Download PDF

Visbiežāk cilvēki izdod pilnvaru kādai citai personai pārstāvēt savas intereses, ja plānotā darījuma vai lēmuma pieņemšanas laikā nav Latvijā, ja nav vēlēšanās pašam ar konkrēto jautājumu nodarboties vai ir pārliecība, ka kāds cits to izdarīs labāk, kā arī tad, ja savu interešu pārstāvība jāuztic profesionālim, piemēram, valsts iestādēs vai tiesas procesā. Tā liecina Latvijas zvērinātu notāru novērojumi, katru gadu sagatavojot ap 40 000 dažādu pilnvaru.

28. jūnijā DOMES SĒDE

Download PDF

28. jūnijā plkst. 11.00

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpils

notiks Jēkabpils novada DOMES SĒDE

<< Sēdes darba kārtība >>

Pašvaldības Latvijai simtgadē dāvina īpaši apgleznotu ģerboņu sienu

Download PDF

26. jūnijā plkst.13 pie ēkas Torņa ielā 4 notiks dekoratīvās sienas „Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei” atklāšana. Siena ir visu Latvijas pašvaldību dāvinājums valsts nozīmīgajā jubilejā.

Panno (apgleznotā siena) ar Latvijas pilsētu un novadu ģerboņiem tapis pēc Rīgas domes un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) iniciatīvas, un to apgleznojis starptautiski pazīstamais latviešu mākslinieks Leonards Laganovskis.

Aicina“neizslēgt” savu bērnu!

Download PDF

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) projekta “SIC Latvia NetSafe” II ietvaros uzsāk sociālās reklāmas akciju par bērnu atkarību no tehnoloģiju riskiem. Īpašu aktualitāti šai akcijai piešķir tas, ka datoratkarības nupat atzītas par psihisko saslimšanu.

“Bažas rada fakts, ka jau aizvien agrāk vecāki saviem bērniem ļauj izmantot viedierīces. Ne vienmēr tas tiek darīts apzināti

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv