Daily Archives: 20/06/2018Autokross sporta kompleksā “Pilskalni” atgriežas!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 7. līdz 8. jūlijam norisināsies Folkreisa un Autokrosa sacensības, kurās ar saviem un automašīnu spēkiem sacentīsies dažādu klašu braucēji.

2018.gada 21.jūnijā plkst.13:00 tiek sasaukta ārkārtas domes sēde

Download PDF

Ārkārtas domes sēdes darba kārtība:

  1. Par ārkārtējās situācijas izsludināšanas ierosināšanu.

Pašvaldība uzsākusi Zemgales kultūras programmas atbalstīto projektu realizāciju

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģiona Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās “Zemgales kultūras programmas – 2018” projektu konkursa ietvaros Jēkabpils novada pašvaldībai ir atbalstīti 4 projektu pieteikumi kultūras, jaunatnes un amatniecības nozaru attīstībai novadā.

Noslēdzies biznesa ideju konkurss “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”

Download PDF
Viens no uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem ir biznesa ideju atbalstīšana, tāpēc šogad pirmo reizi Jēkabpils novada pašvaldība rīkoja biznesa ideju konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”.

Turpinās labiekārtošanas darbi pie Rubenes kultūras nama

Download PDF

Projekta Nr. 17-05-AL24-A019.2201-000005 „Publiskās ārtelpas labiekārtošana pie Rubenes kultūras nama Rubenes pagastā” ietvaros Jēkabpils novada Rubenes pagastā pie Rubenes kultūras nama turpinās labiekārtošanas darbi.

Jēkabpils novadā atsākti pašvaldības ceļu pārbūves darbi

Download PDF

Jēkabpils novadā, uzlabojoties meteoroloģiskajiem laika apstākļiem, pēc ziemas perioda ir intensīvi atsākti pārbūves darbi 3 pašvaldības ceļiem Ābeļu, Dignājas un Rubenes pagastos.

Jēkabpils novadā atklāta Jāņa Akuratera daiļrades taka

Download PDF

Jēkabpils novada Ābeļu pagastā šī gada 25. maijā tika atklāta literāta Jāņa Akuratera daiļrades taka. Jaunizveidotais objekts ir veltīts Latvijas simtgadei, savu nozīmību akcentējot ar to, ka novadnieks Jānis Akuraters bija viens no neatkarīgās Latvijas dibināšanas iniciatoriem un sniedzis būtisku ieguldījumu latviešu daiļradē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv