Daily Archives: 12/06/2018Notikušas pirmās darba grupu sanāksmes attīstības programmas izstrādē

Download PDF
Jēkabpils novada Attīstības programma ir izstrādāta 2011. gadā, laika periodam no 2012. līdz 2018. gadam. Šogad pašvaldība ir uzsākusi jaunas novada Attīstības programmas izstrādi, aktualizējot noteiktās prioritātes un izvirzot jaunus uzdevumus mērķu sasniegšanai. Jauno Attīstības programmu izstrādā 7 gadiem, periodam no 2019. gada līdz 2025. gadam. Jēkabpils novada attīstības programmas projekta izstrādei ir piesaistīti konsultanti no SIA “Reģionālie projekti” un ir izveidotas 5 darba grupas:

Leimaņu bibliotēkā skatāma Kalna pagasta rokdarbnieku izstāde

Download PDF

Leimaņu bibliotēkā no 11.06.18. – 28.06.18. skatāma Kalna pagasta rokdarbu pulciņa darbu izstāde.

Zasas jauniešu deju kolektīvs “Landi” gatavojas saviem pirmajiem Dziesmu un Deju svētkiem

Download PDF

Vidusdaugavas Televīzijas video

Nezināmais karjeras ceļš krāsainajās smiltīs

Download PDF
  1. maijā Salas vidusskolā notika noslēdzošais mācību gada karjeras pasākumus, kurš tika finansēts projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Šoreiz skolā pie 1.-4. klases viesojās pasniedzēja no Rīgas Dace Kalniņa.

Man nezināmā profesiju pasaule

Download PDF

Šī gada 6. decembrī Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros Salas vidusskolas 2.klases skolēni apmeklēja Interešu un izglītības centru Lielvārdi, lai iepazītos ar inženiera profesiju. Nodarbības laikā skolēni tika iepazīstināti ar vienkāršajiem mehānismiem. Skolēniem bija iespēja pašiem iejusties inženiera profesijā un uzbūvēt lapu pūtēju no Lego . Skolēni nonāca pie secinājuma, ka inženiera profesija prasa lielu pacietību un uzmanību, arī daudzas praktiskas zināšanas. Nodarbība bija vērtīga, skolēni nodarbināti un patiesi iepriecināti par rezultātu. Varbūt kādu dienu kāds no viņiem kļūs par labu inženieri.

Lielie plāni mazo pētnieku pasaulē

Download PDF

Šī gada 26. janvārī Salas vidusskolā viesojās pārstāvis no  Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” , kurš  3. klases  un 5.klases skolēniem novadīja divas lekcijas, kas saistītas ar karjeras izglītību.

3.klases skolēni mācījās plānot savu laiku, veidojot dienas plānu. Izvērtēja svarīgākās dienas nodarbes.  Pētīja savu dienas režīmu kā profesionāļi, piemēram, kā Kristaps Porziņģis plāno savu laiku.

Pārdomu ceļš uz veiksmīgu karjeru

Download PDF

Karjeras  pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Salas vidusskolā 1.februārī notika četras lekcijas 7.klasei par karjeras izglītību.

Lektors Mārtiņš Geida Salas vidusskolā viesojās jau otro reizi. Šī tikšanās bija ļoti interesanta un aizraujoša. Nodarbību mērķis bija skolēnos  viest pārliecību un apzināties savu pašvērtējuma un pašcieņas nozīmīgumu veiksmīgas un stabilas karjeras veidošanas procesā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv