Daily Archives: 11/06/2018Jūnijā notiks interaktīvi un praktiski semināri par viesmīlību un tūrismu Sēlijas Salās

Download PDF
2018. gada 22. un 29. jūnijā Sēlijā notiks semināri par lauku tūrisma produktu attīstību un pakalpojumu sniedzēju labbūtību mazajās apdzīvotajās vietās, kas ir turpinājums jau 2017. gada nogalē uzsāktajai „Sēlijas Salu” iniciatīvai.

12.jūnijā norisināsies akcija “Pajautā juristam” – aicina vardarbībā cietušos saņemt bezmaksas konsultācijas

Download PDF

Šī gada 12. jūnijā norisināsies akcija “Pajautā juristam”, kuras ietvaros augsti kvalificēti juristi sniegs bezmaksas konsultācijas pa tālruni cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē. Juridiskās konsultācijas būs iespējams saņemt laika posmā no plkst.9:00 līdz 18:00, zvanot uz atbalsta tālruni cietušajiem 116006.

Tūrisma speciālisti Zemgalē aktualizē jaunumus nozarē

Download PDF

Zemgales plānošanas reģiona pašvaldību tūrisma koordinatori, klātesot Attīstības padomes priekšsēdētāja vietniekam, Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim, Jelgavā notikušajā apspriedē pārrunāja plaša spektra jautājumus, kas saistīti ar nozares stiprināšanu reģionā.

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 11. līdz 30. jūnijam Dunavā, sabiedrisko resursu centrā foto izstāde “Jēkabpils novada sakoptākais pagasts 2017. gadā”. Visi laipni aicināti!

Izsludināts biznesa ideju konkurss ”Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”

Download PDF

Ar Jēkabpils novada domes 2018.gada 29.marta sēdes lēmumu Nr.64 “Par biznesa ideju konkursa ”Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018” nolikuma un vērtēšanas komisijas apstiprināšanu” ir apstiprināts nolikums biznesa ideju konkursam “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2018”.

Mežzemes bibliotēkā mākslinieces Lienas Subatiņas–Brazevičas gleznu izstāde

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Māksliniece Liena Subatiņa–Brazeviča nāk no Preiļu puses. Savus bērnības un skolas gadus pavadījusi Jēkabpils rajona Asares pagastā, bet šobrīd dzīvo Ogrē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv