Daily Archives: 04/06/2018Download PDF

lapene

Jēkabpils novada pašvaldība PĒRK dzīvokli

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība vēlas iegādāties dzīvokli Zasas pagasta Zasas ciematā.

Vēlamās prasības dzīvoklim: ne mazāk kā 2 istabas, labā stāvoklī, centrālā apkure.

Īpašniekam jābūt īpašuma apliecinošiem dokumentiem (zemesgrāmata u.c.).

Personām, kuras vēlas piedāvāt dzīvokli, jāiesniedz pieteikums ar piedāvāto cenu un dzīvokļa fotoattēliem, Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas iela 150A, Jēkabpils, LV-5202, tās darba laikā līdz 2018. gada 5. jūlijam (ieskaitot).

Izskatot piedāvājumus, tiks piesaistīts pašvaldības vērtētājs.

Aicina pievērst uzmanību bērnu drošībai

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

VUGD atgādina: ar bērniem ir jāpārrunā drošas vasaras pavadīšanas pamatprincipi!

 Vasaras brīvlaiks, saulains laiks un atpūta svaigā gaisā ir tas, ko ar nepacietību gaida teju ikviens skolēns, tomēr, ja netiks ievērota drošība, arī šīs patīkamās lietas var aptumšot dažādi nelaimes gadījumi. Lai izvairītos no iespējamām nelaimēm un negadījumiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ievērot vairākus drošības padomus tieši saistībā ar drošību vasarā.

Neapdomīga un pārgalvīga rīcība, kā arī nezināšana nereti noved pie traģiskiem negadījumiem. Ik gadu vasara ir tas laiks, kad notiek visvairāk traģisku nelaimes gadījumu – tieši vasaras mēnešos vairāki desmiti bērnu un pieaugušo nokļūst dažādos

Jau 140 vietas un lietas skaistākai Latvijai

Download PDF

Autobusa pieturvieta kā Hobitu namiņš, koka velosipēdu parks, zaļie dzelzceļi, ratiņu pastaigu trase jaunajām māmiņām, zaļās mācību klases dabā, ēku izdaiļošana ar mākslas grafiti, dižkoku alejas un jauni meži, dabas takas, rododendru dārzi, oriģinālas sajūtu takas un spēļu laukumi, krāšņi mākslas soliņi, unikāli vides objekti, lielizmēra Latvijas karogi, vēl neredzētas atpūtas vietas un 100 rožu dārzs – tie ir tikai daži no jau 140 vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbiem, ko veic Latvijas cilvēki un, kas pieteikti vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”, ar mērķi sapost mūsu zemi simtgades svinībām.

Pieaug interese par pilnvarām bērna ceļošanai. Kas jāzina vecākiem?

Download PDF

Sākoties skolēnu brīvlaikam un atvaļinājumu periodam, gan Latvijas Zvērinātu notāru padomē (LZNP), gan zvērinātu notāru birojos arvien biežāk vēršas iedzīvotāji ar jautājumiem par pilnvarām, kas nepieciešamas un ieteicamas, ja ceļojumā ārpus valsts dodas bērni citu personu pavadībā. Tieši ap šo laiku arī būtiski pieaug pie notāriem sagatavoto pilnvaru skaits – pavasarī un tuvojoties vasarai, tiek sagatavota vairāk nekā trešdaļa no šāda veida pilnvarām, kas top visa gada laikā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv