Daily Archives: 23/05/2018Lauku tūrisma uzņēmēji var pieteikties divām kvalitātes zīmēm

Download PDF

Lauku tūrisma uzņēmēji aicināti pieteikties divām kvalitātes zīmēm vai arī pieteikt sev zināmos iespējamos pretendentus.

Kultūras zīme “Latviskais mantojums” tiek piešķirta tiem lauku tūrisma uzņēmējiem (izņemot valsts un pašvaldību sektora pārstāvjus), kuri saglabā un daudzina latvisko kultūras un sadzīves mantojumu, rādot to apmeklētājiem un nododot nākamajām paaudzēm. Savukārt tūristam šī zīme palīdz pamanīt vietas, kur saimnieki apmeklētājiem ir gatavi rādīt un stāstīt, cienāt ar latviskiem ēdieniem, mācīt amatus un prasmes, kā arī svinēt latviskos svētkus.

26. maijā Tadenavā teātra izrāde bērniem

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

26. maijā plkst. 10.00 Raiņa muzejā “Tadenava”  būs skatāma Dirty Deal Teatro izrāde bērniem, kuri mācās runāt, ar Raiņa darināto vārdu iepazīšanu un rotaļām.

Muzeju nakts Sēlijas prasmju muzejā (FOTO)

Download PDF

18. maijā (2018) Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā Zasā tika atklāta vasaras sezona un jaunizveidotais Jēkabpils novada Tūrisma informācijas punkts. Tika atklāta arī Ievas Jātnieces darbu izstāde “Aiziet dziļi asā zālē”. Izstāde skatāma līdz pat 31. augustam.

Ar foto galeriju no sarīkojuma var iepazīties šeit >>

LPS sarunas ar Satiksmes ministriju

Download PDF

14. maijā Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notika LPS un Satiksmes ministrijas (SM) gadskārtējās sarunas, ko vadīja LPS priekšsēdis Gints Kaminskis un satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Sarunu dalībnieki izskatīja jautājumus, kas saistīti ar autoceļu finansēšanu un pārvaldīšanu, kā arī sabiedriskā transporta pakalpojumiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv