Daily Archives: 22/05/2018Manas iespējas pēc 9. klases

Download PDF

16. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases”. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Par atkritumu konteineriem Jēkabpils novadā

Download PDF

Ar 2018. gada 1. jūniju sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jēkabpils novadā veiks SIA “Vidusdaugavas SPAAO”, līdz ar to iedzīvotājiem radušies jautājumi arī par esošo atkritumu konteineru turpmāku izmantošanu.

Atbild SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes loceklis Jānis Bisenieks:
“Vidusdaugavas SPAAO” pārņem no “Jēkabpils pakalpojumiem” visus atkritumu konteinerus.

Līgumu slēgšanas grafiks par sadzīves atkritumu savākšanu Jēkabpils novadā

Download PDF

Ar 2018. gada 1. jūniju sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jēkabpils novadā veiks SIA “Vidusdaugavas SPAAO”, līdz ar to iedzīvotāji tiek aicināti pārslēgt līgumus.

Līgumu slēgšanas grafiks ar Jēkabpils novada iedzīvotājiem

Karjeras attīstības atbalsta pasākumi Zasas vidusskolā

Download PDF

Zasas vidusskolā norisinājušies vairāki karjeras attīstības atbalsta pasākumi, kas notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pavasarīgajā Saukā

Download PDF

Jaukā, pavasarīgā 11. maija piektdienā, Jēkabpils novada Liepu bibliotēkas daļa no draudzīgās lasītāju saimes, devās ekskursijā uz vienu no skaistākajiem Augšzemes nostūriem – Sauku. Tur šūpulis kārts komponistam Arvīdam Žilinskim, tur lielākais ezers Zemgalē – Saukas ezers, Sēlijas paugurvaļņa augstākā virsotne – Ormaņkalns, un, protams, Saukas bibliotēka.

Rubeņu pagasta jaunieši piedalās konkursā “Balso Tu! Kā?”

Download PDF

21. maijā, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisinājās pasākums “Balso Tu! Kā?”. Pasākuma ietvaros jaunieši prezentēja radošus un konkrētus risinājumus, kā uzlabot vidi Jēkabpils pilsētā, Viesītē un Jēkabpils novadā. Jaunieši no Rubeņu pagasta prezentēja savu ideju – gadiem neizmantotas vecas pienotavas ēkas pārveidi jauniešiem atraktīvā vides objektā.

Kalna pagasta kultūras namam – 50

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku! (Foto: K.Sēlis)

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku! (Foto: K.Sēlis)

Šogad, tik zīmīgajā 2018. gadā, kad svinam Latvijas 100. dzimšanas dienu, mūsu pagasta kultūras nams atzīmē savu pusgadsimta jubileju, jo 15. jūnijā aprit apaļi 50 gadi, kopš tā atklāšanas. Kultūras nams tapa pateicoties toreizējam kolhoza priekšsēdētājam Vilim Markevičam, kuram rūpēja, lai kolhozā cilvēki ne tikai labi strādātu, bet arī baudītu kultūru. Mākslinieciskā pašdarbība saimniecībā bija gana rosīga – darbojās deju kolektīvs (vad. agronoms J.Laucenieks), dramatiskais kolektīvs (vad. sk. Feizaki), arī pats priekšsēdētājs aktīvi piedalījās un atbalstīja kultūras pasākumus. Kluba mājvieta bija vecajā Mežzemes skolā, kurā bija diezgan liela telpu šaurība. Redzot pašdarbnieku lielo degsmi, priekšsēdētājs V.Markevičs nolēma, ka nepieciešams celt jaunu kultūras namu.

2018.gada 24.maijā domes sēde

Download PDF

Sēdes norises vieta: Rīgas iela 150a, Jēkabpils

plkst.11:00

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv