Daily Archives: 15/05/2018Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ar šādu tēmu šogad Latvijā noritēja Bibliotēku nedēļa. Tas ir laiks kad bibliotēkas ar dažādām norisēm un aktivitātēm pievērš uzmanību savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā.

Katrai dienai savs vārds. Katram cilvēkam savs mūžs. Katram savs liktenis sava nolemtā vieta. Saka: laukos vienmuļi, apnicīgi, garlaicīgi. Saka: laukos nav iespēju sevi apliecināt. Neticiet! 11. maijā Saukas bibliotēkā viesojās Liepu bibliotēkas vadītāja Ināra Valaine un bibliotēkas lasītāji: zinoši, dzīvespriecīgi, dziedoši. Viesošanās bibliotēkā, komponista A. Žilinska dzimtajās mājās “Lejas Arendzānos”, Ormaņkalna, Līgo kalniņa apmeklējums padarīja dienu par svētkiem. Šādus svētkus var radīt cilvēki, kas lasa grāmatas, izglītojas visu mūžu. Paldies par šo tikšanos!
Saukas bibliotēkas vadītāja V. Lāce

18. maijā Sēlijas prasmju muzeja vasaras sezonas atklāšana

Download PDF

18. maijā plkst. 18.00 atklājam Sēlijas prasmju muzeja vasaras sezonu un jaunizveidoto Jēkabpils novada Tūrisma informācijas punktu. Sezonu atklāsim ar Ievas Jātnieces darbu izstādi “Aiziet dziļi asā zālē”.

20. maijā Vasarsvētku koncerts Rubeņu baznīcā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

20. maijā plkst. 14.00 Rubeņu Romas katoļu baznīcā Vasarsvētku koncerts. Piedalās: Māris Rozenfelds (akordions) un Zane Jankuna (balss). Laipni aicināti! Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar Rubeņu Romas katoļu baznīcas draudzi.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv