Daily Archives: 07/05/2018Apstiprināta kārtība, kādā Jēkabpils novada pašvaldība piešķir atbalstu reliģiskajām organizācijām

Download PDF

Lai Jēkabpils novada pašvaldībā noteiktu vienotu pieeju un vienotas prasības finansiāla atbalsta piešķiršanai reliģiskajām organizācijām, Jēkabpils novada pašvaldība izstrādājusi iekšējo normatīvo aktu – noteikumus “Kārtība, kādā Jēkabpils novada pašvaldība piešķir atbalstu reliģiskajām organizācijām”.

Noteikumi tika apstiprināti 2018. gada 26. aprīļa domes sēdē, visiem klātesošajiem deputātiem balsojot “PAR”.

NOTEIKUMI  |  PIELIKUMI

60 jauni projekti – labs pienesums Zemgales kultūrai

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģionā (ZPR) noslēdzies Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKF) mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2018 projektu konkurss.

Konkursa mērķis ir veicināt Zemgales reģiona tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu un pieejamību plašai sabiedrībai, tostarp veicināt zemgaļu un sēļu materiālās un nemateriālās kultūras daudzveidības saglabāšanu

Par humānās palīdzības kravu no Vācijas

Download PDF

9. maijā  Zasas pagastā ieradīsies humāna palīdzība no Vācijas, ko vāca un uz Latviju sūta Minhenes lidostas humānas palīdzības biedrība.

Humānas palīdzības izdalīšana notiks visos septiņos Jēkabpils novada pagastos – Ābeļos, Dignājā, Dunavā, Kalna pagastā, Leimaņos, Rubenē un Zasā:

Jēkabpils novada pašvaldības Sociālā dienesta pārskats par darbu 2017. gadā

Download PDF

Sociālais darbs – profesionāla darbība, lai palīdzētu personām, ģimenēm, personu grupām un sabiedrībai kopumā veicināt vai atjaunot savu spēju sociāli funkcionēt, kā arī radīt šai funkcionēšanai labvēlīgus apstākļus.

Jēkabpils novada Sociālais dienests  ir Jēkabpils novada pašvaldības iestāde, kas sniedz sociālo palīdzību, organizē un sniedz sociālos pakalpojumus Jēkabpils novada iedzīvotājiem.

PALĪDZĒSI BĒRNIEM IZAUGT ĢIMENISKĀ VIDĒ

Download PDF

Katrs no mums dzīves gaitā ir jautājis – kāds ir manas dzīves mērķis. Mēs zinām, ka bērni ir mūsu nākotne, bet no mūsu nākotnes – bērniem ir atkarīga Latvijas izaugsme, sabiedrības spēja sekmēt pozitīvu, dinamisku attīstību, radīt veselīgu vidi.

Dažkārt bērna dzīve salūzt, jo ir notikums, kā rezultātā bērns zaudē savus vecākus un viņam ir jāmeklē jauna mājvieta. Vislabākais bērnam ir atrast jaunu ģimeni, cilvēkus, kuri būtu gatavi sniegt savu mīlestību, rūpes un atbalstu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv