Daily Archives: 02/05/2018Rīko semināru uzņēmējiem par Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontroli uzņēmumā

Download PDF

11. maijā Aizkrauklē rīko unikālu semināru Aizkraukles un blakus novadu uzņēmējiem: “Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā”.

Semināra mērķis – iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.

Ceturtdienās dodies nūjot Zasas muižas parkā!

Download PDF

Jau sen esi vēlējies nūjot? Pievienojies! Ceturtdienās plkst. 18.00 nūjošana pa Zasas parku. Nodarbības bez maksas. Lietus laikā nenūjosim. Nūjas tiks nodrošinātas. Starts pie Zasas sporta zāles. Informācija: 28677242.

“Bez mērķiem nav sasniegumu”

Download PDF

25. aprīlī, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Zasas vidusskolā un Ābeļu pamatskolā tikāmies ar biedrības “Jauniešu akadēmija – Pacelt Pasauli” pārstāvi Ligitu Milleri.

26. maijā Raiņa muzejā “Tadenava” izrāde pirmsskolas vecuma bērniem

Download PDF

26. maijā (laiks tiks precizēts) Raiņa muzejā “Tadenava” Dirty Deal Teatro izrāde pirmsskolas vecuma bērniem “Pielipīgie vārdi”.

Vecumā, kad bērni paši rada savus pirmos vārdus un spēlējas ar skaņām un zilbēm, kopā ar viņiem aktieri aplūkos un izspēlēs, stāstīs un rādīs Raiņa radīto jaunvārdu nozīmes. Daudzus no šiem vārdiem joprojām bieži lietojam – kā „mīla”, „vēlme”, „baigs”, „atspulgs”… Savukārt citi ir aizmirsušies – piemēram, „glāstīgs”, „kniebīgs” un „pielipīgs”. Bet varbūt ir vērts tos iemācīties un ieviest savā ikdienā?

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv