Monthly Archives: May 2018Jēkabpilī norisināsies diskusija Valsts autoceļu tīkls Zemgalē – šodien un rīt!

Piektdien, 1. jūnijā, plkst. 12:00 Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, satiksmes ministrs Uldis Augulis (SM), VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors tiksies ar Zemgales reģiona uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Zasas vidusskolas skolēni iepazīst inkubācijas procesu

Zasas vidusskolā jau trešo reizi iepazīst inkubāciju. Paldies Mārtiņam Skujiņam un Arturam Iskorostenskim par šo lielisko iespēju!

Šogad Zasas vidusskolā inkubācijas procesu iepazina 1. klases skolēni. Aprīļa beigās sākām gaidīt. Gaidījām un vērojām. Vērojumus pierakstījām. Domājām vārdus gaidāmajiem cālēniem. Vārdu birums bija varens: Čabulis, Tilbis, Čiepstis, Čalis u.c.

Rubeņu dabas parkā ieskandina vasaru

27. maijā Rubeņos notika tradicionālais ģimeņu pasākums. Visas dienas garumā bija iespēja dažādām aktivitātēm un nodarbēm. Atraktīvais foto automāts, no kura katram palika piemiņas bildīte, radošais ciems “Mēs zīmējam Latviju”, spēļu ciems pašiem mazākajiem apmeklētājiem, kurā darbojās pasāku tēli, sporta ciems ar piepūšamajām atrakcijām, tērpiem, sacensībām un, protams, zirgi.

Jēkabpils novada skolēni iepazīst rallijkrosu

Zasas vidusskolas, Dignājas un Ābeļu pamatskolu skolēnus priecēja kārtējais karjeras attīstības atbalsta pasākums projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Šoreiz ar nosaukumu “Es esmu to sasniedzis”.

Dignājā aizvadīti Jēkabpils novada Sporta svētki

Vidusdaugavas Televīzijas video

2. jūnijā “Sēlija rotā” Neretas novadā

2. jūnijā Neretas novadā Sēlijas novadu apvienības 6. tautas mākslas svētki “Sēlija rotā”.

LUCAS 2018 apsekojums: Zemes lietojuma un zemes seguma statistiskais apsekojums

SIA “Vides eksperti” pēc Eiropas Komisijas statistikas biroja EUROSTAT pasūtījuma veiks zemes seguma un lietojuma apsekojumu Latvijā, t.sk. arī Jēkabpils novada pašvaldībā. Apsekojums notiks no līdz 2018. gada oktobrim.

VAKANCE | Informātikas skolotājs/datorspeciālists Zasas vidusskolā

Zasas vidusskolā 2018./2019.m.g. pieejama vakance – informātikas skolotājs, datorspeciālists.
Plašāka informācija pa telefonu: 27008981 (direktore).
Zasas vidusskolas direktore O.Spēka

Nāc mācīties Zasas vidusskolā!

Zasas vidusskola Tevi gaida!
Kļūsti par mūsējo!
Esi kopā ar mums mācoties, sportojot, dziedot, dejojot!

Atrodamies skaistā vietā Zasas parkā, veicam skolas ēku, telpu remontus, iekārtojam kabinetus, nodrošinām ar mācību līdzekļiem, grāmatām, darba burtnīcām, darbojamies programmās „Skolas auglis”, „Skolas piens”, piedalāmies dažādos projektos, braucam mācību ekskursijās, ir bezmaksas ēdināšana, skolas transports.

Dziesmu un deju svētku vēstnese Jēkabpils novadā – Daiga Ģeidāne

#DzSv vēstnese Jēkabpils novadā, Daiga Ģeidāne par deju saka tā: “Deja ir mana dzīve. Deja dod man spēku, deja dod man izturību. Reizē arī radošums tajā visā ir klāt, kas ļauj man nestāvēt uz vietas, vienmēr būt kustībā. Griezies, kur gribi – vienmēr būsi ar skatu pret debesīm.”

Dziesmu un deju svētku Facebook lapa

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv