Monthly Archives: May 2018Noslēdzies Jēkabpils novada 2018. gada Zolītes čempionāts

11. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās 2018. gada Zolītes čempionāta fināls, kur savā starpā spēkojās 32 šī gada veiksmīgākie zolmaņi.

“Latvijai – 100” aktivitātes un notikumi Jēkabpils novadā

Esam ceļā uz simtgadi, un dažādi pasākumi, sarīkojumi, akcijas saistās ar šo jubilejas gadu. Arī mūsu novadā daudzas aktivitātes veltītas tieši šim notikumam.

No 28. maijam līdz 3. jūnijam Jēkabpils novadā Veselības nedēļa

No 28. maijam līdz 3. jūnijam Latvijā atzīmē Veselības nedēļu. Jēkabpils novadā: 28. maijā plkst. 18.00 Zasas vidusskolas sporta zālē “Veselības vingrošana pieaugušajiem”, 30. maijā Zasas vidusskolā stafetes bērniem (slēgts pasākums), 1. jūnijā plkst. 15.00 Ābeļu veselības takā pie Ābeļu pagasta pārvaldes “Nūjošanas festivāls”. Inventārs nodarbībām tiks nodrošināts. Informācija: 28677242.

Baiba Čākure

19. maijā plkst. 19.00 Dignājas pamatskolas zālē pirmizrāde: E.Vulfs “Lielinieks Švukte”, režisors Ainis Mikulāns. Ieeja par ziedojumiem.

Rubeņu jaunieši prezentēs projekta ideju

Pirmdien, 21.maijā, plkst. 15.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā prezentēs 5 radošus un konkrētus risinājumus, kā uzlabot vidi Jēkabpilī, Viesītē un Rubeņos (Jēkabpils novads). Eiropas Parlamenta biroja Latvijā organizēto Jaunatnes līdzdalības pasākumu #BalsoTu mērķis ir veicināt jauniešu un bērnu izpratni par demokrātiju un attīstīt pilsoniskuma un līdzdalības prasmes.

26. maijā Jēkabpils novadā makšķerēšanas sacensības spiningošanā

26. maijā plkst. 6.45 – 13.00 Daugavā pie Dignājas pamatskolas Jēkabpils novada 2018. gada makšķerēšanas sacensības spiningošanā “Daugavas svētki”. Reģistrēšanās no plkst. 6.00 – 6.45. Sacensības no laivas Daugavas upē. Dalība individuāli vai komandā (2 personas). Bez maksas. Bāzes vieta – Dignājas pamatskola.

MAKŠĶERĒŠANAS NOLIKUMS >>

Kas un kā mainīsies pensionāru dzīvē?

Aprīlī Saeima veica grozījumus Pensiju likumā, turklāt no šī gada 1. jūlija daļai pensionāru tiks paaugstināts piemaksas apmērs. Arī pensiju indeksācija 1. oktobrī daļai pensionāru būs lielāka, jo tiks ņemts vērā viņu darba stāžs. Visi šie jauninājumi ir izraisījuši palielinātu senioru interesi un jautājumus.

APVIENOTĀ KOMITEJU SĒDE

Jekabpils_novada_pasvaldiba

2018. gada 17. maijā, plkst. 9.30

Jēkabpils novada administrācijas sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

Apvienotās komitejas sēde

LM aicina palīdzēt radīt svētkus aprūpes centru iemītniekiem

Atzīmējot Latvijas simtgadi, aicinām ikvienu radošo kolektīvu vai indivīdu, draugu kompāniju vai uzņēmumu palīdzēt radīt svētkus valsts sociālo aprūpes centru iemītniekiem, radot pasākumus un pacilājošu atmosfēru. Labklājības ministrija aicina pieteikties mūziķus, māksliniekus, dejotājus un citus radošus cilvēkus, kas vēlētos Latvijas jubilejas gadā ar savu priekšnesumu sniegt svētku sajūtu aprūpes centru iemītniekiem.

Sēlijas amatniekus, rokdarbniekus u.c. aicina uz semināru

Maija ziedonī ir pienācis laiks sanākt kopā ne tikai partnerības zinošajām un čaklajām rokdarbniecēm, bet arī ieinteresētiem partnerības biedriem, lai kopīgi izspriestu par mūsu amatnieku – tradīciju tālāknesēju – lomu un vietu partnerības daudzveidīgajās aktivitātēs. Tāpat – domāsim par Gārsenes radošās rezidences satura attīstību un citām interesantām lietām. Aicinām Jūs uz saturīgu semināru, kas notiks trešdien, 30. maijā Gārsenes pilī. Semināra programma ir pielikumā.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv