Daily Archives: 25/04/2018Mežos iestājies ugunsnedrošais periods

Download PDF

Valsts meža dienests ar 27. aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu, ugunskurus atļauts kurināt tikai īpaši ugunskuriem ierīkotās vietās, aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem. Jebkuri dedzināšanas darbi mežā vai tā tiešā tuvumā jāsaskaņo ar Sēlijas virsmežniecības darbiniekiem.

Jēkabpils novada kultūras pasākumi 2018. gada maijā

Download PDF

Ābeļu pagasts

03.05. plkst. 13.00 laukumā pie Ābeļu tautas nama viktorīna “Latvija simtgadē”, svētku maltīte pie svētku galda, dalīšanās atmiņās un sajūtās par Latviju,  spilgtāko notikumu atstāsti, biedrības “Ābeļzieds” un atbalstītāju sarūpēto balto galdautu izstāde.

18.05. plkst. 19.00  Ābeļu tautas namā Ābeļu amatierteātra A. Niedzviedža iestudētās lugas “Viņa ir īstā, muterīt!” pirmizrāde.
25.05. plkst. 16.00 pie Ābeļu pagasta pārvaldes ēkas Jāņa Akuratera daiļrades takas atklāšana. Koncerts “Kad Ābeļos baltas ābeles zied…”.

Aicina uz Lielo Talku

Download PDF
Jau šo sestdien, 28. aprīlī, visā Latvijā norisināsies Lielā Talka. Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un aktīvi iesaistīties sev tuvo vietu sakopšanā!

Download PDF

11. maijā plkst.13.00 Dignājas pamatskolā Baltā galdauta svētki un Māmiņu dienai veltīts pasākums.

Amatnieki gaidīti uz tirgošanos “Sēlija rotā” svētkos Neretā

Download PDF

Neretas novada pašvaldība aicina Jēkabpils novada amatniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību ikgadējos Sēlijas tautas mākslas svētkos “Sēlija rotā”, kas šī gada 2. jūnijā notiks Neretā.

Amatnieku tirgus svētku dienā sāksies plkst. 10.00 un darbosies visas dienas garumā. Vietas pietiks visiem, jo amatniekiem atvēlēts gan Neretas tirgus laukums, gan parks.

Par tirdzniecības vietu svētkos nav jāmaksā, un svētku rīkotāji nav noteikuši amatniekiem nekādas specifiskas prasības, tādējādi dodot tirgošanās iespēju ikvienam interesentam.

Dalību tirdziņā jāpiesaka pie Gunitas Gorbačovas, tālr.28347147, līdz š.g. 30. maijam.

Konkurss bērniem un jauniešiem “Eiropas kultūras mantojuma radītāji”

Download PDF

Ja esi jaunāks par 18 gadiem, novērtē skaisto vidē ap sevi un Tev patīk pētīt un izzināt kultūras mantojumu, tad Tu esi kultūras mantojuma radītājs, ko meklējam. Izvēlies kādu kultūras mantojuma vietu vai objektu savā apkārtnē, piedalies konkursā un kopā ar pavadošo personu laimē iespēju doties uz Strasbūru novembrī!

Veidojot savu stāstu, apdomā:

  • Kādu stāstu par Eiropu Tu vari ieraudzīt kultūrvēsturiskajā vidē savā apkārtnē?
  • Kas ir interesantākais Tavā apkārtnē? Vai tas ir kas raksturīgs tikai konkrētajai vietai vai būtu atrodams arī citur?
  • Ko Tavs izvēlētais mantojuma stāsts vēsta par kultūras daudzveidību Eiropā?
  • Ko Tavs mantojuma stāsts vēsta par kopīgo Eiropā?
  • Kā stāstu attēlosi vizuāli un kā vārdos?
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv