Daily Archives: 11/04/2018Raiņa muzejs “Tadenava” atzīts par vienu no labākajiem izklaides objektiem pasaulē

Download PDF
7. aprīlī THEA apbalvošanas ceremonijā Anaheimā (ASV) Memoriālo muzeju apvienības un dizaina biroja H2E veidotā Raiņa muzeja “Tadenava” ekspozīcija saņēma starptautisko THEA Balvu par izciliem sasniegumiem ekspozīcijas veidošanā.

Apmācības par veselīga uztura pagatavošanu

Download PDF
Martā Zasas un Ābeļu pagastos norisinājās apmācības par veselīga uztura pagatavošanu, pasākums tika realizēts projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros.

Aizvadīta lekcija par onkoloģiju pieaugušajiem

Download PDF
23. martā projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros Jēkabpils novada Leimaņu pagasta tautas namā norisinājās lekcija par „Onkoloģijas profilaksi”.

Dodies uz Jēkabpils novada vienoto klientu apkalpošanas centru!

Download PDF
Jau kopš 2017. gada oktobra Rubenes pagasta pārvaldes telpās atvērts Jēkabpils novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC).
Klientu centrā Rubeņos var pieteikt noteiktus Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus. Tāpat iedzīvotāji var saņemt informāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Uzņēmumu reģistra (UR), Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), Valsts darba inspekcijas (VDI), Valsts zemes dienesta (VZD) un citu iestāžu e-pakalpojumiem, palīdzību e-pakalpojumu lietošanā un novada pašvaldības sniegtos pakalpojumus. Sīkāka informācija pa tālruni 66954865 vai rakstot uz e-pastu rubeni@pakalpojumucentri.lv .

Atbalstot lielo talku

Download PDF

Lielās Talkas norises dienā, 28.04.2018. SA poligons „Dziļā vāda” darbosies no 8:00 līdz 17:00. Lielās Talkas laikā savāktos atkritumus poligonā par īpašo tarifu varēs nogādāt līdz 3.maijam (ieskaitot) darba laikā no 8:00 līdz 17:00.

Lielās Talkas atkritumu nodošanai atkritumu poligonā „Dziļā vāda” jāievēro sekojoši nosacījumi:

–         Atkritumiem jābūt ievietotiem Lielās Talkas speciālajos maisos;

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv