Daily Archives: 04/04/2018Jēkabpils novadā demonstrēs spēlfilmu “Paradīze 89”

Download PDF
Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Latvijas filmas – Latvijas simtgadei

“Paradīze 89” – pirmā spēlfilma par Atmodas laika notikumiem Latvijā
Madaras Dišleres filma ir ne vien nozīmīga Latvijas vēstures posma ekranizējums, bet arī būtisks veikums Latvijas kino – filma var lepoties ar skaitliski lielākajiem masu skatiem, kuru tapšanā, rekonstruējot Baltijas ceļu, piedalījušies vairāk nekā 700 dalībnieku. Tāpat, veidojot filmu, restaurēta Tautas frontes līdera Daiņa Īvāna leģendārā 1989. gada 23. augusta radio runa, kura nebija saglabājusies nevienā radio audio arhīvā.
Filma skatāma Jēkabpils novada kultūras iestādēs martā un aprīlī:
21. martā plkst. 13.00 un plkst.18.00 Rubenes kultūras namā
2. aprīlī plkst. 14.00 Kalna kultūras namā
6. aprīlī plkst. 19.30 Zasas kultūras namā
6. aprīlī plkst. 19.00 Leimaņu tautas namā
6. aprīlī plkst. 19.00 Dunavas kultūras namā
7.aprīlī plkst. 16.00 Dignājas skolā
13. aprīlī plkst. 18.00 Ābeļu tautas namā
Ieejas maksa: 1,- EUR
Inta Tomāne

Ciemos nezināmajā sabiedrisko mēdiju pasaulē

Download PDF

Ir otrā diena, kad ir iestājies pavasaris. Skolās rosās gan skolēni, gan skolotāji. Aiz kalniem nav skolēnu vasaras brīvlaiks, taču tik daudz vēl jāpaveic…

Salas vidusskolas 6. un 8. klases skolēni 21.martā devās karjeras izglītības mācību braucienā uz TC ‘’ AURA’’. Aktivitāte tika finansēta Eiropas Savienības fonda  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Bet transporta pakalpojumus finansēja Salas novada pašvaldība. Paldies par atbalstu!

“Skola – 2018”

Download PDF

Mēs, Aknīstes vidusskolas 10.–12. klašu  skolēni, projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  apmeklējām  izstādi “Skola – 2018”, kurā ieguvām plašu informāciju par studiju iespējām augstskolās un koledžās. Izstādē mācību iestādes tika pārstāvētas gan no Latvijas, gan no citām valstīm visdažādākajās specialitātēs – valodās, medicīnā, elektronikā, dabaszinātnēs, militārismā u.c.. Studenti, kuri pārstāvēja skolas, iepazīstināja ar jaunākajām un  atzītākajām studiju  programmām skolās, labprāt dalījās pieredzē, stāstīja par studentu dzīvi, atbildēja uz jautājumiem, kā arī iesaistīja skolēnus dažādās aktivitātes.

Ceļš līdz ES atbalsta pakām

Download PDF

Informējam, ka 2018.gada 27.februārī, valdībā tika pieņemti grozījumi Ministru kabineta noteikumos  Nr.727 “Darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.-2020. gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi.

MK noteikumu grozījumi paredz, ka  Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu no šī gada 1.aprīļa papildus varēs saņemt ne tikai trūcīgas  un krīzes situācijā nonākušās personas vai  ģimenēs, bet arī maznodrošinātas personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz a 188 eiro.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv